„Mimeta-Ferrosas“ nespėjo paskui „Autodylą-Darbiečius“

2015 m. gegužės 18 d.

„Kauno dienos“ Didžiosios taurės turnyro starte užtikrintai link pergalės keliavo „Autodylas-Darbiečiai“. Karolio Babkausko ir Žygimanto Skučo vedina kompanija varžovams paruošė nesustabdomą puolimą, kuris įrašė triuškinančią pergalę rezultatu 107:86.

Rungtynių pradžioje dvikova vyko apylygiai, tačiau 16:2 spurtą surengusi „Autodylas-Darbiečiai“ ekipa pabėgo į priekį nepavejamai. Nors „Mimeta-Ferrosas“ antrajame kėlinyje su varžovais žengė koja kojon (36:44), po ilgosios pertraukos iniciatyva atiteko pastariesiems.

„Autodylas-Darbiečiai“ dažniau užbaigė atakas rezultatyviai, o mačo pabaigoje skaičiavo jau triuškinantį pranašumą.

„Mimeta-Ferrosas“: D. Sabeckis 19 tšk., D. Baika 14 tšk., D. Gudeliauskas ir M. Sapiega po 13 tšk. (9 rez. p.).

„Autodylas-Darbiečiai“: Ž. Skučas 27 tšk. (11 atk. k., 33 naud. b.), K. Babkauskas 24 tšk., A. Giedraitis 14 tšk., R. Stirbys ir P. Gvazdaitis po 12 tšk.