Medalių siekęs BC „Spurtas“ spurtavo per vėlai – bronza „Perkūno“ veteranams

2015 m. vasario 7 d.

Mažajame „Savaitgalio“ lygos finale dominavę „Perkūno“ veteranai atsilaikė prieš lemiamą šturmą surangusius BC „Spurtas“ krepšininkus. Tris kėlinius užtikrinai priekyje žengę perkūniečiai varžovus pavojingai arti prisileido paskutinių minučių metu, tačiau išsaugojo pergalę rezultatu 92:87.

Dvikovos pradžioje apsistumdę varžovai pirmo kėlino antroje pusėje pasidalino vaidmenimis – energingiau žaidę „Perkūno“ veteranai čiupo pirmaujančias pozicijas. Aidint ketvirčio pabaigą skelbusiai sirenai T. Valatkevičiaus tritaškis ženklino jau dviženklį „Perkūno“ pranašumą (26:14), o identiška antrojo kėlinio pabaiga įtikinančiai pažymėjo, kas dominuoja šioje dvikovoje – 47:34.

Po ilgosios pertraukos BC „Spurtas“ komandos krepšininkai vis dar nebuvo paruošę išvadų. Varžovai be didesnių pastangų išlaikė ir dar padidino persvarą – 74:58.

Vis dėlto jau kiek netikėtai savo šansą „Spurtas“ naudojo paskutinio ketvirčio metu. Atsipalaidavusius varžovus užklupęs „Spurtas“ teisino komandos pavadinimą ir kryptingai tirpdė kone triuškinančius tapusį deficitą.

Likus žaisti pusantros minutės tritaškį smeigęs P. Aleksonis skelbė, jog „Spurtas“ neketina pasiduoti (89:85). Visgi pavojaus varpus išgirdę „Perkūno“ veteranai paskutinėms dvikovos akimirkoms susikaupė ir išlaikė nepadoriai ištirpusį pranašumą.

„Perkūno“ veteranai: T. Valatkevičius 26 tšk. (8/17 tritaškiai), J. Giriūnas 20 tšk. (35 naud. b.), R. Misevičius 16 tšk. (14 atk. k., 9 rez. p.), S. Matusevičius 14 tšk.

BC „Spurtas“: P. Aleksonis 27 tšk., R. Kondratavičius 22 tšk., V. Vaitkevičius 15 tšk., I. Konovalenko 11 tšk.