Mažiausiųjų lygoje - Sabonio KC 2003-1 pergalės šokis

2013 m. gegužės 21 d.

Antradienį finišavusioje KKML Moksleivių 2003 m. grupės lygoje auksinę pergalę iškovojo Sabonio KC 2003-1 jaunieji krepšininkai. Rolando Rakučio auklėtiniai didžiajame finale 78:53 pranoko KM "Aisčiai" bendraamžius (tr. Julius Pranevičius). Nuo pirmų rungtynių minučių į priekį šovę saboniukai vėlesnėje finalo eigoje problemų neprisidarė ir šventė įtikinamą pergalę.

Finalo epizodai ir žaidėjų bei trenerių komentarai - VAIZDO REPORTAŽE.

Iš eilės pelnęs dešimt taškų, E. Valenta Sabonio KC ekipai padėjo puikiai pradėti rungtynes. Nors pirmame kėlinyje KM "Aisčiai" turėjos savo lyderį - H. Grubliauskį, varžovai kur kas dažniau rinko taškus ir po pirmų dešimties minučių susikrovė pergalę garantavusią persvarą - 26:9.

J. Pranevičiaus auklėtiniams likusių trijų kėlinių metu pavyko aplyginti žaidimo tempą, tačiau Sabonio KC ekipa po kiekvieno ketvirčio pabaigos vis labiau artėjo prie pergalės. Nei karto šiame sezone nesuklupusi Sabonio KC 2003-1 komanda taisyklių nelaužė ir finale.

Sabonio KC 2003-1: E. Valenta 26 tšk., L. Lelevičius 16 tšk., R. Kabašinskas 14 tšk., T. Sargiūnas 10 tšk.

KM "Aisčiai": H. Grubliauskis 21 tšk., T. Kalvaitis 16 tšk., J. Milčiūnas 8 tšk.

Mažajame finale KM "Perkūnas" 2003 ekipa po įtemptos kovos 66:59 įrodė pranašumą prieš Sabonio KC 2003 antrąją komandą (tr. Rolandas Rakutis). Nors didžiąją rungtynių dalį priekyje žengusiai "Perkūno" komandai nuo varžovų atsiplėšti nepavyko, paskutines rungtynių akimirkas tiksliau sužaidę Roko Tumpos auklėtiniai iškovojo pelnytus bronzos medalius.

Ketvirtajame kėlinyje, likus trims minutėms, K. Kublicko vedini saboniukai buvo priartėję jau iki trijų taškų (57:60), tačiau čia pat aistras nuramino E. Čerkauskio dvitaškis. Sabonio KC auklėtiniai lemiamomis rungtynių akimirkomis neišvengė klaidų, tuo tarpu E. Antanaičio dvitaškis įtvirtino "Perkūno" pranašumą (64:57), o T. Baltrušaičio blokas ir netrukus pelnyti du taškai neleido suabejoti rungtynių baigtimi.

KM "Perkūnas" 2003: L. Bardauskas 13 tšk., J. Gedminas 12 tšk., V. Pužas 10 tšk., E. Antanaitis ir T. Baltrušaitis po 9 tšk.

Sabonio KC 2003-2: K. Kublickas 40 tšk., A. Jakubauskas 6 tšk., E Stulpinas ir A. Toločka po 5 tšk.

Apdovanojimų metu buvo įvertinti trys kiekvienos finalinio ketverto komandos geriausi žaidėjai: