Lygioje kovoje Tornado KM „Ecolight“ palaužė KM „Perkūnas“ 2003-1

2015 m. lapkričio 26 d.

Moksleivių 2002-2003 m. grupės B diviziono rungtynėse tarp Tornado KM „Ecolight“ (2-2) ir KM „Perkūnas“ 2003-1 (1-2) komandų nugalėtojas sprendėsi paskutinės atakos metu. Savąją realizavę, o nuo varžovų apsigynę „Tornado“ auklėtiniai iškovojo saldžią pergalę rezultatu 59:57.

Dvikovos pradžioje dominavo gynyba – pirmoje rungtynių pusėje komandos keitėsi klaidomis ir netaikliais metimais iš įvairių distancijų. Sužaidus du kėlinius švieslentėje rezultatas rodė nežymų Tomo Kentros auklėtinių pranašumą 27:25.

Trečiajame kėlinyje komandos vis dažniau keitėsi taikliais metimais. Kėlinys baigėsi lygiu rezultatu 42:42. Ketvirtą kėlinio pradžią ypatingai gerai sužaidę „Tornado“ berniukai likus žaisti dviem minutėms iki rungytnių galo turėjo saugų dešimtiems taškų pranašumą (56:46), tačiau tuomet 0:9 atkarpą sužaidę svečiai atsilikimą sumažino iki vieno vienintelio taškelio – 56:55.

Vieną baudos metimą iš dviejų relizavęs Tautvydas Jasevičius padidino persvarą iki dviejų taškų, tačiau taikliu metimu iš po krepšio atsakė Emilis Kaušpėdas ir išlaikė intrigą iki pat rungtynių pabaigos (57:57).

Po Tornado paimtos minutės pertraukelės jau minėtas Tautvydas Jasevičius išvedė savo ekipą į priekį. Paskutinė chaotiška Perkūno ataka nepavyko ir antrą pergalę šventė aikštės šeimininkai.

Tornado KM – „Ecolight“: T.Jasevičius 27 tšk., L.Jasevičius 10., A.Vileikis 7 tšk.

KM „Perkūnas“ 2003-1: E.Kaušpėdas 18 tšk., T.Kutkevičius 14 tšk., M.Šidlauskas 12 tšk.

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas