LSU-Kaunas krepšininkės čiupo pergalę prieš KTU bei pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje

2015 m. balandžio 30 d.

Reguliarųjį sezoną svarbia pergale baigė LSU-Kaunas krepšininkės (7-2), svečiuose 47:44 įveikusios KTU studentes (7-2). Po pergalę prieš tai pasidalinusių komandų trečiojoje dvikovoje dominavo Rasos Kreivytės auklėtinės, tačiau bėgėjantis rungtynėms sugebėjo prisileisti varžoves pavojingu atstumu.

11:0 susitikimą pradėjusios LSU-Kaunas krepšininkės solidžiai šoko į priekį. Dviženklią persvarą įgijusios viešnios ėmė strigti antrajame kėlinyje, per kurį pelnė vos 6 taškus. KTU krepšininkės taip pat neblizgėjo – sumetė 9, tačiau Jono Kurševičiaus auklėtinėms tai buvo puikus startas situacijos aikštėje gerinimui.

Po ilgosios pertraukos LSU-Kaunas iniciatyvos nesusigrąžino – trečiasis kėlinys buvo sužaistas lygiai 13:13 – o paskutiniame ketvirtyje skirtumas ėmė tirpti. Rungtynėms skaičiuojant paskutines minutes KTU buvo priartėjusios jau iki dviejų taškų. LSU-Kaunas saugojo pranašumą ir neleido lyginti rezultato, tačiau varžovės žengė čia pat.

Tiksint paskutinėms sekundėms šeimininkės iškovojo menką šansą bent išlyginti rezultatą, tačiau jų planus braukė viešnių perimtas kamuolys.

KTU: I. Brusokaitė 17 tšk., T. Ralytė (14 atk. k.) ir J. Girdauskaitė (10 atk. k.) po 10 tšk.

LSU-Kaunas: I. Stankevičiūtė 16 tšk. (9 atk. k., 6 rez. p.), G. Morkūnaitė 9 tšk., E. Bacevičiūtė 8 tšk.