„LSU – Atletas 2“ nepajėgė pasipriešinti „Voluktės“ ekipai

2014 m. balandžio 16 d.

Visas rungtynes persvarą savo rankose laikę „Voluktės“ vyrai, žengė pirmą žingsni „A“ lygos finalo link. Įtikinamai nugalėję „LSU – Atletą 2“, rezultatu 97:82, „Voluktė“ iškovojo pirmąją pusfinalio pergalę.

Rungtynių pradžioje „LSU-Atletą 2“ į priekį tempė T. Miškinis, kuris pelnydamas 6-is taškus paeiliui, savo komandą išvedė į priekį 6:5. Tačiau netrukus „Voluktė“ atsakė 11-os taškų spurtu, bei truktelėjo į priekį 10-ies taškų skirtumu. „Voluktė“ išlaikė dviženklę persvarą ir kėlinį baigė pirmaudama 21:10.

Antrame kėlinyje „Voluktė“ dar labiau įsijautė į žaidimą ir po kelių taiklių tritaškių ir dvitaškių, šeimininkų rezultatas tapo trigubai didesnis nei varžovų  - 33:11. Vis dėlto tokio pat žaidimo tempo „Voluktė“ neišlaikė, o LSU studentai persvarą sumažino iki 13-os – 48:35.

Antroje žaidimo pusėje „LSU – Atleto“ antroji komanda vis nesėkmingai bandydavo priartėti prie varžovų. „Voluktė“ užtikrintu žaidimu išlaikydavo solidžią persvarą. Ketvirtame kėlinuke „LSU –Atletas 2“ savo laimę bandė nuo tritaškių linijos ir po kelių M. Sadausko ir M. Žaunieriūno tritaškių metimų, taškų deficitas pagaliau sumažėjo iki 9-ių. Atrodė, jog „LSU – Atletas 2“ ekipa „pagavo“ savo žaidimą. Vis dėlto „Voluktės“ patirtis ir ramus žaidimas neleido arčiau prirartėti LSU studentams bei užtikrintai sužaidę rungtynių galą, į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pusfinalio pergalę.

„Voluktė“: D. Girdvila 21 tšk., J. Ramanauskas 18 tšk., A. Aleksandrovas 18 tšk., M. Lisajevičius 17 tšk., D. Jankauskas 11 tšk.

„LSU – Atletas 2“: T. Miškinis 20 tšk., J. Nausėda 18 tšk., M. Sadauskas 17 tšk., M. Žaunieriūnas 15 tšk.