Liutauro Serkevičiaus tritaškiai „Aisčius“ 2005-1 truktelėjo link puikios pergalės

2016 m. kovo 2 d.

Moksleivių 2004 m. grupės rungtynes svečiuose žaidę KM „Aisčiai“ 2005-1 (4-4) sugebėjo išsivežti pergalę prieš vyresniąją KM „Perkūnas“ 2004-1 ekipą (5-3). Dar trečiajame kėlinyje devyniais taškais pirmavę šeimininkai iniciatyvą prarado jo pabaigoje, o lemiamame ketvirtyje keturis tritaškius smeigęs Liutauras Serkevičius „Aisčiams“ garantavo pergalę rezultatu 64:50.

Juo nuo pirmųjų dvikovos minučių tarp „Perkūno“ ir „Aisčių“ berniukų užvirė nuožmi kova. Kiek lengviau Mindaugo Barčaičio auklėtiniai atsipūtė antrajame kėlinyje, kai keletą greitų atakų surangęs N. Rutkauskas leido „Perkūnui“ kuriam laikui imti žaidimo kontrolę (25:21).

Šeimininkai žingnis po žingsnio tolo, o įpusėjus trečiam kėliniui pirmavo jau 40:31. Tuomet iniciatyvos ėmęsis A. Užpalis kartu su K. Labunsku sukūrė 12:2 spurtą ir prieš lemiamą ketvirtį persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 43:42.

Draugų pradėtą darbą tęsė L. Serkevičius, iškart smeigęs tris tritaškius. Dar pridėjo dvitaškį, ir jau pirmosiomis ketvirto kėlinio minutėmis ženklino „Aisčių“ dešimties taškų persvarą (54:44). „Perkūno“ berniukai nebesugebėjo atsitiesti po tokio rungtynių vingio, tuo tarpu Arūno Visocko auklėtinių pergalę tvirtino dar vienas L. Serkevičiaus tritaškis.

KM „Perkūnas“ 2004-1: G. Santockis 16 tšk., N. Rutkauskas 9 tšk., E. Jakas 7 tšk.

KM „Aisčiai“ 2005-1: L. Serkevičius 26 tšk., A. Užpalis 23 tšk.