"Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" drąsiai keliauja į "Kauno dienos" Mažosios taurės finalą

2014 m. birželio 10 d.

Pirmadienio vakare tvirtą pergalę 115:87 prieš A. Puškino gimnaziją pasiekusi "Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" komanda trečiadienį kovos dėl "Kauno dienos" Mažosios čempionų taurės. Pusfinalio mače A. Puškino gimnazijos ekipa didesnę intrigą išlaikė mažiau nei du kėlinius – vėliau puolime įsisiūbavę "Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" komandos krepšininkai triuškinančiu pranašumu keliavo link pergalės.

Rungtynių starte "Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" varžovams pernelyg nekliudė puolime – A. Puškino gimnazija po pirmojo ketvirčio sumetė 27 taškus. Vis dėlto varžovai neatsiliko ir teturėjo vieno taško deficitą.

Antrajame kėlinyje žaidimo svarstyklės krypo "Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" komandos naudai, tad po dviejų kėlinių ji pirmavo jau 52:39.

Per trečią kėlinį net aštuonis tritaškius pataikiusi ekipa „truktelėjo“ į priekį 38 taškais ir rungtynių baigtį nulėmė dar likus žaisti dešimt minučių (90:62).

Paskutinio ketvirčio metu "Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" ekipai tiesiog neliko šansų pralaimėti, o varžovams – laimėti šią pusfinalio dvikovą.

"Lietuviški patiekalai-Chill Cafe": A. Gedminas 28 tšk. (8/16 tritaškiai), K. Tarvydas 25 tšk. (10 atk. k., 36 naud. b.), T. Skardžius 17 tšk. (9 rez. p.), T. Grigalevičius 14 tšk., P. Grikštas 13 tšk. (3/5 tritaškiai).

A. Puškino gimnazija: R. Ruzgaitis 22 tšk. (10 atk. k.), M. Patašius 17 tšk., A. Budrys 16 tšk., A. Cvirka 10 tšk.

[[gallery|1462|"Lietuviški patiekalai-Chill Cafe" - A. Puškino gimnazija 115:87 (pusfinalis)]]