Lenktynes dėl bronzos medalių laimėjo VDU „Rasos“ gimnazija

2015 m. gegužės 11 d.

Ankstesnius du metus čempionų taurę pašonėje turėjusi VDU „Rasos“ gimnazija šįmet džiaugėsi bronzos medaliais, rezultatu 88:79 nugalėjusi be lyderio Aido Kavaliausko pagirtinai žaidusią Jono Pauliaus II gimnaziją.

Dvikovos startą ženklino G. Stankevičiaus ir A. Plytniko taiklūs tritaškiai, tačiau netrukus VDU „Rasos“ gimnazija perėmė iniciatyvą į savo rankas ir pirmą kėlinį baigė pirmaudama 31:20.

Jono Pauliaus II gimnazistai nesitaikstė su besivejančių vaidmeniu ir antrajame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą savo naudai (42:40). Visgi ne ilgam – T. Žūtauto ir D. Rutkausko rezultatyvios atakos ketvirčio pabaigoje grąžino VDU „Rasos“ gimnaziją į priekį 46:43.

Jono Pauliaus II gimnazija į varžovų persvarą vėl kėsinosi lemiamo ketvirčio pradžioje, kuomet A. Plytnikas užmetė orinuką G. Stankevičiui, o D. Luko dvitaškis rezultatą lygino 61:61.

VDU „Rasos“ gimnazija nuožmiai saugojo bent minimalią persvarą, o sulaukusi geresnės atkarpos, pabėgo į priekį 83:72.

Likus žaisti mažiau nei dvi minutes A. Plytniko taiklūs metimai Jono Pauliaus II gimnazijos komandai teikė vilčių, tačiau varžovai neklydo prie baudų metimo linijos ir tvirtino bronzinę pergalę.

VDU „Rasos“ gimnazija: T. Žūtautas 33 tšk. (11 atk. k., 39 naud. b.), R. Žuklevičius 30 tšk. (7 rez. p.), A. Šeputis 7 tšk.

Jono Pauliaus II gimnazija: A. Plytnikas 34 tšk., G. Stankevičius 19 tšk. (9 atk. k., 9 per. k., 4 blk.), D. Lukas 10 tšk. (9 atk. k.).

Susijusi naujiena – BLM „Spalding“ taurės turnyre dominavę „Varpo“ gimnazistai iškovojo geriausiųjų vardą