KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo SK „Babtų“

2014 m. lapkričio 16 d.

C lygos dvikova tarp KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ ir SK „Babtai“ komandų buvo iš tų, kurioms galima taikyti posakį „padėjo namų sienos“. Lemiamo ketvirčio metu puikiai krepšį atakavę ir varžovus gynyboje dusinę šeimininkai paskutines dešimt minučių laimėjo 25:5 ir galutiniame rezultate skelbė įtikinamą pergalę rezultatu 64:46.

B pogrupio turnyrinės lentelės kaimynų dvikova lygiai klostėsi visus tris kėlinius. Komandos ne kartą lygino rezultatą ar keitėsi pirmaujančiomis pozicijomis, tad visi klaustukai liko ketvirtam kėliniui, prieš kurį 39:41 pirmavo svečiai – SK „Babtai“.

Vis dėlto KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“ krepšininkai išlaukė savo momento. Pasikliovę metimais iš vidutinio nuotolio, o vėliau ir užpuolę varžovus greitų atakų metu, šeimininkai neatsigreždami spruko į priekį.

Vos penkis taškus per ketvirtą kėlinį pelniusios SK „Babtai“ komandos kapitonas Irmantas Šumskas pripažino, jog sunkumų sukėlė neįprasta salė: „Mes pripratę prie savo didesnės salės, tad šiandien žaisti buvo keista. Esame „bėganti“, o to negalėjome padaryti. Šiaip po daug metų grįžom į C lygą, debiutas tikrai geras, o šitas pralaimėjimas nemanau, kad daug ką reiškia. Tuo labiau, jog sezonas dar tik prasideda. Svarbiausia patekti į kitą etapą.“

KTU „Plienas-Rubisolis-Solum“: N. Dirsė 18 tšk., M. Liepa ir A. Struckas po 11 tšk., R. Garuckas 10 tšk.

SK „Babtai“: E. Marčiauskas 16 tšk., V. Šatas (14 atk. k.) ir G. Vaičiūnas po 9 tšk.