KM „Perkūnas“ 2005 draugiškose rungtynėse įveikė svečius iš Rusijos – CSKA ir URAL-GREAT bendraamžius

2014 m. gruodžio 18 d.

Šį sezoną toliau aktyviai ir sėkmingai ateities kovoms ruošiasi „Perkūno“ 2005 jaunieji krepšininkai. Modesto Bižio auklėtiniai gruodžio 15-16 dienomis sužaidė dvejas rungtynes su Lietuvoje besisvečiuojančiais Maskvos CSKA ir Permės URAL-GREAT krepšinio akademijų bendraamžiais.

Pirmadienio rungtynėse prieš CSKA ekipą „Perkūno“ berniukai pirmavo visos dvikovos metu, tačiau svečiai iš Rusijos pagirtinai kovojo iki pat finalinės sirenos ir privertė šeimininkus neprarasti koncentracijos nei akimirkai. Nelengvoje dvikovoje „Perkūnas“ CSKA įveikė rezultatu 61:50.

„Perkūno“ komandoje pasižymėjo: L. Vilimas 16 tšk., M. Mejaras 14, T. Stankevičius 8, E. Šatas 6, K. Michalenkovas 5, R. Krikštonaitis ir M. Laurenčikas po 4, S. Šliogeris ir R. Gudėnas 2.

Fotogalerija.

Antradienį šeimininkai su URAL-GREAT ekipa susitvarkė lengviau. Jei pirmajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus (14:14), L. Vilimo vedinas „Perkūnas“ antrajame kėlinyje truktelėjo į priekį 25:4 ir įpusėjus rungtynėms buvo užtikrintas savo pranašumu. Permainingų įvykių per likusius du kėlinius neįvyko, tad šeimininkai pergalę pasiekė įtikinančiu skirtumu – 63:38.

„Perkūno“ komandoje pasižymėjo: L. Vilimas 28 tšk., M. Mejaras 14, M. Laurenčikas 6, R. Krikštonaitis 5, T. Stankevičius 3, E. Šatas 2, K. Michalenkovas, P. Pranaitis ir M. Menkevičius po 1.