KM „Aisčiai“ 96 svetingai priėmė „Vermenos“ komandą

2014 m. lapkričio 17 d.

Į pergalių kelią įsukusi „Vermena“ (2-2) didelių problemų svečiuose pas „Aisčius“ (2-2) neturėjo. Užtikrintai didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Vermena“ šeimininkų nerisileido pernelyg arti, o antroje mačo pusėje skaičiavo jau triuškinantį pranašumą. „Aisčiai“ buvo nugalėti rezultatu 92:71.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai bandė kovoti dėl pirmaujančių pozicijų, tačiau jas galiausiai čiupo labiau patyrę varžovai. Užtikrintai pirmą kėlinį užbaigusi „Vermena“ pasiekė beveik dviženklią persvarą (24:15), o įpusėjus rungtynėms būtent tai ir padarė – 44:32.

Trečio kėlinio pradžioje „Aisčiai“ surengė spurtą, kuris „Vermenos“ krepšininkams kiek pakuteno padus. Sėkmingą atkarpą tritaškiu metimu užbaigė niekieno nedengiamas aukštaūgis G. Lydeka, o iš „Vermenos“ persvaros buvo likę vos penki taškai.

Vis dėlto svečiai atlaikė varžovų spaudimą ir iki ketvirtojo kėlinio spėjo atsakyti dar galingesne atkarpa. Į greitą ataką išbėgęs A. Baltrušaitis dvitaškiu su pražanga ženklino triuškinančią „Vermenos“ persvarą, kuri komandą lydėjo iki pat rungtynių pabaigos.

KM „Aisčiai“ 96: J. Čėsna 17 tšk., G. Lydeka 13 tšk., P. Liesis (10 atk. k.) ir I. Šturma po 11 tšk.

„Vermena“: E. Aukštikalnis 20 tšk. (6 rez. p., 31 naud. b.), A. Pelšs 17 tšk., A. Baltrušaitis 16 tšk., G. Šilkaitis 14 tšk., R. Trepočka 11 tšk. (13 atk. k.).