KM „Aisčiai“ 2005-1 rungtynių pabaigoje paspruko nuo KM „Perkūnas“ 2005-1 bendraamžių

2017 m. sausio 17 d.

Moksleivių 2005 m. grupės čempionato antrajame grupės etape pergalę iškovojo KM „Aisčiai“ 2005-1 (2-1), svečiuose 69:61 įveikę KM „Perkūnas“ 2005-1 (1-3) jaunuosius krepšininkus. Įtemptose, puikiai vienas kitą pažįstančių varžovų rungtynėse, „Aisčiai“ vienu žingsniu žengė priekyje, tačiau galutinai varžovų atsikratė tik paskutinėmis minutėmis.

Pirmoje rungtynių pusėje ir trečiajame kėlinyje daugiausiai svečiams pavyko atitrūkti septynių taškų skirtumu, tačiau artėjant lemiamam ketvirčiui „Perkūnas“ akimirkai perėmė iniciatyvą: M. Šarakauskas išprovokavo tris baudos metimus, tritaškį smeigė L. Vilimas, o dar du jo baudų metimai laikinai išvedė „Perkūną“ į priekį 46:45. Paskutinę kėlinio minutę „Aisčiams“ pozicijas grąžino A. Mažono ir A. Užpalio taškai – 48:46.

Ketvirtajame kėlinyje „Perkūnas“ alsavo varžovams į nugarą – po K. Michalenkovo tritaškio rezultatas buvo lygus 55:55. L. Serkevičius baudų metimais atitolino „Aisčius“ iki keturių taškų, tačiau čia pat M. Laurenčiko dvitaškiai skirtumą anuliavo – 59:59.

Tuomet svarbų tritaškį smeigė E. Račiūnas, ir nors N. Paulausko dvitaškis svečių persvarą kirpo iki minimumo (62:61), iki finalinės sirenos „Perkūno“ ekipai nebepavyko užpulti varžovų krepšio, o „Aisčiai“ tuo metu pergalę įtvirtino septyniais pelnytais taškais.

KM „Perkūnas“ 2005-1: L. Vilimas 18tšk., S. Šliogeris 15 tšk., K. Michalenkovas 8 tšk.

KM „Aisčiai“ 2005-1: L. Serkevičius 13 tšk., E. Račiūnas 11 tšk., A. Užpalis 10 tšk.