Klampiame ir nerezultatyviame susitikime „KTU Informatika" palaužė nukraujavusią „Reunion" ekipą

2017 m. sausio 16 d.

„B" lygos antrojo etapo kovose šį kartą ant parketo žengė ir akis į akį susigrūmė „KTU" Informatikai (4-3) su ambicingaisiais „Reunion" vaikinais (4-1). Tiesa, šios rungtynės tikrai nebuvo gražios akiai. Be didžiosios dalies pagrindinių žaidėjų ryngtyniavę ir tragiškai krepšį atakavę „Reunion" turėjo pripažinti KTU studentų pranašumą, rezultatu 54:41.

Solidžiai rungtynes pradėję „Reunion", dėka agresyvaus J. Lekšo žaidimo, sugebėjo išsiveržti į priekį ir varžovams primesti savo žaidimo stilių. KTU strigę zoninėje „Reunion" gynyboje nerado kelių link varžovų krepšio, o po pirmojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas palankus „Reunion": 17:12.

Antrajame rungtynių ketvirtyje aktyvesnę gynybą taikyti pradėję KTU krepšininkai išmušė iš vėžių „Reunion" vaikinus. Žaidimo vadžias savo rankose laikę J. Lekšas ir L. Miščikas buvo dengiami itin akylai, o tokie pakitimai gynyboje leido KTU vaikinams persverti rezultatą ir minimaliu pranašumu išsiveržti į priekį: 29:28.

Trečiasis kėlinys „Reunion" tapo tikru košmaru. Klaidos ir netaiklūs metimai buvo itin dažnas reiškinys, o rezultatyvi ataka tapo tikra retenybe. Tiesa, per daug tuom pasinaudoti KTU nesugebėjo. Vos tris taškus per kėlinį sukrapštę „Reunion" beviltiškai pralaimėjo kėlinį, o rezultatas išaugo iki 40:31.

Ketvirtajame rungtynių ketvirtyje žaidimas ir toliau išliko panašus. Komandos keitėsi netaikliais metimais ir klaidomis, o skirtumas taip pat nei mažėjo, nei augo. Tiesa, į rungtynes dar mėginę kabintis „Reunion" krepšininkai deficitą buvo sumažinę iki 4 taškų, tačiau keli KTU gynėjo O. Stropaus tritaškiai nuramino visas aistras ir KTU šventė pergalę.

Po rungtynių KTU komandos trenerė M. Ruzgienė nebuvo itin patenkinta žaidimo kokybe, tačiau džiaugėsi svarbia iškovota pergale: „Pergalė yra pergalė. Bet daugelis atakų buvo nesavalaikės, todėl reikėjo didesnių pastangų gynyboje. Vyrai sužaidė gana neblogai, jeigu taip ir toliau, tai taškų pasirinkti tikrai esame pajėgūs." Trenerė taip pat akcentavo, jog vos 41 praleistas taškas nebuvo vien tik geros komandos gynybos nuopelnas: „Abejoju, jog tai buvo tik komandos gynybos nuopelnas. Susidarė toks įspūdis, nežiūrėjus į statistiką, jog varžovų komandoje taškus rinko vos keli žaidėjai. Galbūt tai ir lėmė. Jų snaiperius dengėme kiek aktyviau, o kiti nebuvo tokie aktyvūs. Tiesa, mūsų gynyba buvo momentais per daug „skysta".", ,- analizavo KTU komandos trenerė M. Ruzgienė.

KTU Informatika: O. Stropus 17, J. Pranevičius 13 (7 atk. kam., 8 rez, perd,), T. Čiupas 11 (6 atk. kam,).
„Reunion": J. Lekšas 17 (6 atk. kam., 4 rez, perd), D. Krygeris 10 (9 atk. kam.), L. Miščikas 9.