KKML SUPER taurė – „Sporto manijos“ krepšininkų rankose

2014 m. birželio 13 d.

KKML 2013-2014 m. sezono uždangą nuleido SUPER taurės finalinės rungtynės. Antroje mačo pusėje „LSU-Atletą“ pranokusi „Sporto manija“ iškovojo tvirtą pergalę rezultatu 80:62 ir pasidabino aukso medaliais. Nugalėtojai kartu su komandos vadovu Modestu Vaškūnu neslėpė džiaugsmo – nepaisant gana sėkmingų pasirodymų kitose čempionatuose, tai buvo pirmasis jų auksas šių metų KKML pirmenybėse.

Nuo pat finalinių rungtynių pradžios aikštėje ryškėjo ženklesnis „Sporto manijos“ dominavimas. Pirmąjį kėlinį laimėjusi šešiais taškais (24:18), antrojo ketvirčio pradžioje M. Vaškūno vadovaujama ekipa skirtumą padidino iki dviženklio skaičiaus (33:20). „LSU-Atletą“ išjudino M. Sadausko, Ž. Skučo ir A. Sakalausko taiklūs tritaškiai metimai, akimirksniu nubraukę skirtumą iki minimumo (33:32). Trečiasis A. Sakalausko tolimas metimas aikštės šeimininkus išvedė į priekį, tačiau neilgam – prieš ilgąją pertrauką „Sporto manija“ susigrąžino pranašumą – 42:40.

Kiek neįprastai lemiami finalo akcentai dėliojosi ne rungtynių pabaigoje, o trečiojo kėlinio pradžioje. Pirmas penkias kėlinio minutes „Sporto manija“ laimėjo negailestingai (18:0), ir tai „LSU-Atleto“ krepšininkus kiek nubaidė nuo pergalės siekimo.

Ketvirtajame kėlinyje L. Eglinsko auklėtiniai arčiausiai buvo priartėję tik iki septyniolikos taškų, tad „Sporto manija“ užtikrintai ir ramiai keliavo link pergalės.

Naudingiausiu finalo žaidėju tapo Egidijus Dimša. "Sporto manijos" aukštaūgis pelnė 22 taškus, atkovojo 9, perėmė 2 kamuolius, 2 kartus blokavo varžovų metimą, išprovokavo 8 pražangas ir surinko 35 naudingumo balus.

„Sporto manija“: E. Dimša 22 tšk. (35 naud. b.), T. Milinskas 11 tšk., J. Furmanavičius 10 tšk.

„LSU-Atletas“: A. Sakalauskas 16 tšk., Ž. Skučas 11 tšk., T. Miškinis 10 tšk.

Apdovanojimų metu buvo įvertinti komandų geriausi žaidėjai:

Martynas Linkevičius ("Sporto manija")

Arūnas Sakalauskas ("LSU-Atletas")

Turnyro prizininkėms komandoms restoranas-baras "Seni vartai" įsteigė atitinkamus 200 ir 150 litų čekius. Šventės metu taip pat visus džiugino šokių grupės "LAISVĖ" merginos.

[[gallery|1468|"Sporto manija" - "LSU-Atletas" 80:62 (finalas)]]