KKML Moksleivių lygos startas pažymėtas krepšinio mokyklos „Perkūnas“ pergalėmis (4 foto)

2016 m. spalio 8 d.

Ketvirtadieni, spalio 7 dieną, startavo KKML Moksleivių čempionatas. Sezono atidarymo rungtynėse ant parketo žengė vieni iš jauniausių KKML dalyvių – 2005 metais gimę berniukai bei 2003-2004 m. ir 2002 m. grupių atstovai.

A. Smetonos gimnazijoje buvo sužaisti du susitikimai, tarp KM „Perkūnas“ 2005-2 ir KM „Aisčiai“ 2005-3 komandų bei tarp KM „Perkūnas“ 2005-1 ir KM „Aisčiai" 2005-2 jaunųjų krepšininkų.

Abejas rungtynes užtikrintai laimėjo „Perkūno“ mokyklos atstovai, atitinkamai 63:48, 107:11. Pirmasis susitikimas iki ilgosios pertraukos buvo itin atkaklus. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 27:27, tačiau po ilgosios pertraukos KM „Perkūnas" 2005-2 suaktyvino savo gynybą ir ėmė tolti nuo varžovų, kėlinį laimėdami 19:4. Ketvirtajame kėlinyje savo pranašumo iš rankų nebe paleidę jaunieji „Perkūno" krepšininkai šventė pirmąją pergalę sezone, rezultatu 63:48.

Statistika ir foto.

Antrasis susitikimas nuo pat pirmųjų rungtynių minučių didelės intrigos nekėlė. Dažnai klydę „Aisčiai" leido savo varžovams lengvai rinkti taškus tiesiog metimais iš po krepšio. Žaidimu besimėgavę KM „Perkūno" žaidėjai vis didino savo turėtą pranašumą ir rungtynes laimėjo itin lengvai, rezultatu 107:11.

„Saulės“ gimnazijoje taip pat lengvą pergalę iškovojo KM „Perkūnas“ 2003 pirmoji komanda, rezultatu 112:38 nukovusi savo kolegas iš antrosios komandos. „Perkūno“ 2003 antroji komanda džiaugėsi laimėtu pirmuoju kėliniu (22:21), tačiau vėlesnėje rungtynių eigoje varžovai buvo visa galva pranašesni ir per likusius tris kėlinius į savo krepšį praleido vos 16 taškų.

Kur kas daugiau intrigos įnešė dvikova tarp KM „Perkūnas“ 2002 ir KA „Snaiperis“ 2002 komandų. Lygiaverčių varžovų akistata finišavo 69:62 „Perkūno“ pergale, tačiau tokius pat šansus išsivežti pergalę turėjo ir „Snaiperio“ atstovai, dar ketvirtajame kėlinyje pirmavę 60:57.

Artėjant mačo kulminacijai komandos žengė koja kojon – 62:62.

Pergalingą atkarpą „Perkūnas“ sužaidė paskutinėmis minutėmis: K. Sabaliauskas, G. Diksas ir E. Antanaitis į varžovų krepšį įmetė lemiamus septynis taškus, tuo tarpu į savąjį nepraleido nei vieno.