Ketvirtfinalyje su TRIO susitvarkiusi „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ – „Verslo“ lygos pusfinalyje

2015 m. balandžio 10 d.

„Verslo“ lygos ketvirtfinalio serijoje po nesėkmės atsitiesusi „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ ją užbaigė užtikrinta pergale. Puikų komandinį krepšinį demonstravusi ekipa 88:59 sutriuškino trečioje dvikovoje savo žaidimo neradusius TRIO krepšininkus. Pusfinalyje „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ susikaus su „Sporto manijos-Ekodora“ ir „Imlitex Holding“ poros nugalėtojais.

Nors pirmoje dvikovos pusėje buvo sunku spėti tolimesnę rungtynių eigą, „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ žinsnis po žingsnio tolo nuo TRIO krepšininkų. Įpusėjus mačui svečiai pirmavo 37:29.

Kertiniai „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ komandos pergalės akcentai dėliojosi trečiajame kėlinyje. A. Olberkio dvitaškis su pražanga ženklino iki trylikos taškų išaugusią persvarą, o J. Draudvilos taiklus tritaškis TRIO krepšininkus privertė rinktis minutės pertraukėlei (33:49).

Šeimininkai bandė atsitiesti, tačiau jų planus žlugdė V. Žvirblio smeigtas tritaškis bei R. Gudyno blokai, po kurių į puolimą išbėgęs M. Stankevičius taikliu dvitaškiu persvarą padidino iki triuškinančios (56:35).

Paskutinio kėlinio metu TRIO krepšininkams nepavyko suregzti plano pavyti varžovus, tad „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ ekipa pelnytai pasiekė norimą rezultatą.

TRIO: Š. Straševičius 19 tšk. (5/11 tritaškiai), G. Velička 14 tšk., S. Binevičius 10 tšk. (12 atk. k.).

„Biokaitra-Pieno Žvaigždės“: V. Žvirblis 18 tšk. (4/5 tritaškiai), M. Stankevičius 13 tšk., R. Tamošiūnas (11 atk. k.), E. Lemanas ir J. Draudvila po 11 tšk.

[[gallery|1909|TRIO - "Biokaitra-Pieno Žvaigždės" 59:88 (ketvirtfinalis)]]