Ketvirtame kėlinyje iniciatyvą pametusi „Vermena“ dramatiškoje kovoje nusileido „Sporto manijai“

2015 m. kovo 26 d.

37 taškus lemiamo ketvirčio metu pelniusi „Sporto manija“ atėmė pranašumą iš „Vermenos“ ir čiupo pirmąją pergalę 108:106 B lygos pusfinalyje. Visų rungtynių metu besivejančių vaidmenyje buvusi „Sporto manija“ kilo į kovą pačiu tinkamiausiu metu ir, pasinaudojusi pabyrėjusiu varžovų žaidimu, įsiveržė į priekį. „Vermena“ naudojo visas galimybes atsikovoti prarastus taškus, tačiau pergalė jau buvo „Sporto manijos“ rankose.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Vermena“, kuri pranašumą saugojo visus tris kėlinius. Jų eigoje skirtumas kaskart šokteldavo iki dviženklio skaičiaus, tačiau „Sporto manija“ numalšindavo didesnius varžovų spurtus. Taigi prieš paskutinį ketvirtį „Vermena“ nesijautė užtikrintai, o „Sporto manija“ tuo labiau praradusi mintį kovoti dėl pergalės.

Ketvirtajame kėlinyje „Vermenos“ krepšininkų reikalai ėmė blogėti. Artėjant kėlinio pabaigai „Sporto manija“ jau lipo „Vermenai“ ant kulnų. Svečių nebegelbėjo puikūs E. Dzimanavičiaus tritaškiai – netrukus šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai ir paskutinėmis dvikovos sekundėmis diktavo savo sąlygas.

„Vermena“ mėgino gelbėtis bauduojant varžovus ir tai pasiteisino – likus žaisti keliolika sekundžių įgijo šansą išlyginti rezultatą. Nelaukta pražanga puolime atėmė didesnes viltis į pergalę, tačiau svečiai vėl sugebėjo grįžti į kovą. A. Pelšs prametė antrąjį baudos metimą, R. Trepočka bandė taisyti metimą ir išlyginti rezultatą, tačiau kamuolys tikslo nepasiekė.

„Sporto manija“: D. Pogužinskas 39 tšk. (15/19 dvitaškiai, 43 naud. b.), D. Rinkūnas 28 tšk. (9/11 dvitaškiai), M. Kvedaras 13 tšk. (3/5 tritaškiai, 6 rez. p.).

„Vermena“: E. Aukštikalnis 43 tšk. (13/13 baudos, 11 išprov. praž., 49 naud. b.), E. Dzimanavičius 17 tšk. (5/9 tritaškiai), A. Pelšs 16 tšk. (9 rez. p.).