Ketvirtadienį „Policija“ išvargo pergalę prieš ARV, „Grifonas“ susitvarkė su „Sporto manija“

2014 m. gruodžio 12 d.

Įsibėgėjusioje Veteranų „40+“ lygoje lengvą pergalę – 83:53 – įsirašė „Grifonas“ (5-1). Vienas čempionato lyderių antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Sporto maniją“, kuri kol kas šiame sezone žengia be pergalių (0-7).

„Sporto manija“ rungtynių pradžioje varžovams pateikė rimtą kovą. D. Adomaičio tritaškių vedini svečiai vienu metu žengė priekyje 10:7, tačiau per likusias pirmo kėlinio minutes turėjo atlaikyti varžovų parengtą 15:0 spurtą.

Vis tik antrajame ketvirtyje „Sporto manija“ į aikštę grįžo dar rimčiau nusiteikusi. Svečiai varžovams leido sumesti dvigubai mažiau taškų nei pirmame kėlinyje, o kevirtį laimėję 16:11, prie „Grifono“ priartėjo iki penkių taškų – 33:28.

Po ilgosios pertraukos R. Matulio, D. Lukmino ir N. Paulausko trijulė padėjo „Grifonui“ sutvarkyti visus reikalus dar iki ketvirtojo kėlinio, prieš kurį įgijo triuškinančią persvarą – 64:38.

Nerijus Paulauskas pataikė visus atšuonis dvitaškius ir surinko 16 taškų, Rolandas Matulis pelnė 13 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Darius Lukminas pridėjo 12 taškų.

„Sporto manijoje“ rezultatyviausiai žaidė Darius Adomaitis (18 tšk.) ir G. Rutkauskas (14 tšk.).

Įdomu tai, jog „Grifonas“ pergalės laukė kone mėnesį. Ankstesnės rungtynės prieš „Top Sport“ krepšininkus buvo nutrauktos pastariesiems įrašant techninį pralaimėjimą, o dar vėliau „Grifonas“ patyrė pralaimėjimą prieš „Notomą“.

Ketvirtadienį reikalingą pergalę pasiekė ir Kauno „Policija“ (4-2). Pareigūnai po atkaklios ir permainingos kovos minimaliu skirtumu 69:68 svečiuose įveikė ARV veteranus (1-5).

Pareigūnus į pergalę vedė 25 taškus pelnęs ir 15 kamuolių sugriebęs Giedrius Klimaičius, 16 taškų pridėjo Saulius Kasiulynas, o Raimondas Baltrušaitis surinko 15 taškų, atkovojo 16 kamuolių ir išprovokavo 9 pražangas.

ARV ekipoje išsiskyrė po 13 taškų pelnę Gediminas Stelmokas ir Linas Leonavičius, Edvinas Sunelaitis surinko 12, Valdas Šlepikas – 11 taškų.