Kauno „Tyla“ įrodė pranašumą prieš KKML „Pupytes“

2014 m. kovo 13 d.

KKML Moterų lygoje pergalę II-ajame reguliaraus sezono etape iškovojo Kauno „Tylos“ krepšininkės (4-1). Linos Dambrauskaitės-Sabaliauskienės auklėtinės rezultatu 67:56 įveikė KKML „Pupytes“ (1-4) ir sustiprino kovą dėl penktosios turnyrinės lentelės vietos. Į ją akivaizdžiai taikosi jaunosios „Aistės“ 97 (3-0).

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo namuose rungtyniavusios KKML „Pupytės“, įsiveržusios į priekį 13:2. Netrukus įsibėgėjo ir viešnios, tačiau šeimininkės pozicijų vis dar neapleido – 17:14.

Antrajame kėlinyje „Pupytės“ neatsilaikė prieš varžovių spurtą. J. Šegždaitės tritaškis išvedė „Tylą“ į priekį, o vėliau A. Žegytės bei J. Burbaitės vedinos viešnios palaipsiniui didino atrotrūkį iki dviženklio skaičiaus – 38:28.

Prasidėjus antrai rungtynių pusei L. Stankevičiūtės ir I. Chmieliauskaitės taškai skirtumą sumažino iki keturių taškų, tačiau netrukus „Tyla“ susigrąžino turėtą persvarą. Trečio ketvirčio pabaigoje „Pupytės“ vėl atgijo – Š. Džiugelytės tritaškį lydėjo I. Gustaitės ir L. Stankevičiūtės dvitaškiai, tad skirtumas vėl tirpo iki keturių taškų – 47:43.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Tyla“ be atsako pelnė dešimt taškų, ir jau, atrodė, galėjo ramiai laukti rungtynių pabaigos (57:43). J. Martinonytės ir L. Stankevičiūtės tritaškiai bylojo ką kitą. Artėjant rungtynių pabaigai „Pupytės“ vėl pavijo varžoves iki kelių taškų. Vis dėlto sėkmingesnių epizodų pritrūkusios šeimininkės turėjo pripažinti Kauno „Tylos“ pergalę.

KKML „Pupytės“: L. Stankevičiūtė 22 tšk. (11 atk. k.), Š. Džiugelytė 18 tšk. (18 atk. k., 36 naud. b.).

Kauno „Tyla“: J. Burbaitė 28 tšk. (12 atk. k.), J. Šegždaitė 15 tšk., A. Milašauskaitė 13 tšk.