Kauno kolegija antroje rungtynių pusėje pranoko LSU-2 ekipą

2014 m. rugsėjo 18 d.

Po dviejų kėlinių lygų rezultatą rodžiusi švieslentė po ilgosios pertraukos dažniau skaičiavo Kauno kolegijos taškus. „Perkūno“ Didžiosios taurės rungtynėse Rolando Rakučio auklėtiniai 87:67 įrodė pranašumą prieš LSU-2 komandą ir įsirašė antrąją pergalę. Pirmadienį Kauno kolegijos laukia akistata su taip pat pralaimėjimo nepatyrusiais UNITED krepšininkais.

Rungtynių starte kiek sėkmingiau rungtyniavo LSU-2 studentai, po A. Sireikos tritaškio įgiję septynių taškų pranašumą (17:10). Visgi tai buvo didžiausias skirtumas, kurį šiose rungtynėse buvo įgiję svečiai. Baigiantis kėliniui Kauno kolegija rezultatą išlygino, o antrajame ketvirtyje dažniau buvo priekyje. Artėjant ilgajai pertraukai T. Žukausko tritaškis ženklino penkių taškų šeimininkų pranašumą, tačiau L. Polekausko dvitaškis su pražanga bei A. Gaidžio taiklūs baudų metimai spėjo skirtumą visiškai ištirpdyti – 37:37.

Jau pirmoje trečio kėlinio atakoje A. Bertašiaus pakabintas ore kamuolys J. Žirlio dėjimui atspindėjo išdraskytą LSU-2 komandos gynybą, kuri nesusistygavo viso kėlinio metu, o tai svečiams trukdė ir puolime. Surengusi keletą greitų atakų Kauno kolegija spurtavo 15:2 ir visam laikui paliko varžovus už nugaros (52:39).

LSU-2 studentams pamažu pavyko nusiraminti puolime, kaskart sumažinti skirtumą iki bent vienaženklio skaičiaus, tačiau įsibėgėjus ketvirtam kėliniui šeimininkai spurtavo 11:0, įgijo triuškinančią persvarą ir užsitikrino pergalę.

Kauno kolegija: M. Stašelis 22 tšk., Ž. Šimonis 15 tšk., J. Žirlys 14 tšk.

LSU-2: L. Polekauskas 18 tšk. (13 atk. k.), A. Sireika 17 tšk., L. Aksionovas 8 tšk.

„Antroje rungtynių pusėje tiesiog patys susikaupėme, daugiau dirbome gynyboje, o vėliau sekėsi ir puolime. Pirmoje mačo pusėje pasirodėm tragiškai, išbėgom į aikštę pasimetę, nesusikaupę. Komanda yra ganėtinai šviežia, tačiau darbas vyksta darniai, per treniruotes dirbame sunkiai, man atrodo rezultatai pasimatys. Esame pasiruošę apginti šio turnyro čempionų titulą.“ – po pergalės teigė Kauno kolegijos aukštaūgis Justinas Žirlys.