„Kamidos“ patirtis palaužė KM „Perkūnas“ 97 vaikinų entuziazmą

2014 m. spalio 31 d.

Didžiąją rungtynių dalį turėjusi vargo prieš „Perkūno“ jaunius „Kamida“ galiausiai įrodė pranašumą. Rezultatu 71:56 pasiekta „Kamidos“ pergalė iš dalies neatskleidžia atkaklios kovos, kurią pateikė „Perkūno“ vaikinai.

Neseniai „Perkūno“ Mažosios taurės turnyro bronzos medalius besimatavusi „Kamida“ B lygos čempionate įsirašė antrą pergalę, kai tuo tarpu KM „Perkūnas“ 97 krepšininkams teko susitaikyti su antrąja nesėkme.

„Gal kiek per daug nuvertinome jaunimą. Varžovas bėgo, šoko, žaidė veržliai, todėl tokios nelengvos rungtynės. Sunkiausia buvo mums patiems įsivažiuoti. Kai įgydavome svaresnį pranašumą, vėl sugebėdavome varžovus prisileisti arti.“ – po rungtynių teigė „Kamidos“ aukštaūgis Arūnas Giedraitis.

Vitoldo Masalskio diriguojama „Perkūno“ komanda pirmus du kėlinius varžovams nežadėjo lengvo pasivaikščiojimo. „Kamidai“ ženkliau atsiplėšti pavyko antroje rungtynių pusėje, kai po trečiojo kėlinio skirtumas išaugo beveik iki dviženklio skaičiaus (47:38).

Lemiamo ketvirčio pradžioje po juvelyrinio A. Giedraičio perdavimo G. Ratkevičius iš po krepšio pelnė dvitaškį supražanga ir tuo metu įrašė didžiausią „Kamidos“ persvarą šiose rungtynėse (57: 40).

„Perkūno“ krepšininkai neuleido rankų ir atkakliai siekė sumažinti skirtumą. Įpusėjus ketvirtam kėliniui ties M. Markevičiaus dvitaškiu su pražanga skirtumas buvo ištirpęs iki septynių taškų. Vis dėlto A. Giedraičio laimėtos kovos po krepšiu, G. Ratkevičiaus tritaškis bei „Perkūno“ žaidėjo M. Dirmauskio techninė pražanga „Kamidai“ nutiesė kelią link pergalės.

„Labai pralošėme kovą dėl kamuolių. Varžovai turi stiprius puolėjus. Stengėmės visą gynybą koncentruoti po krepšiu, bet prabilo ir snaiperiai. Griebėmės šiaudo, bet nepavyko, šįkart jie buvo stipresni. Visi varžovai yra įveikiami. Visas rungtynes pradedame su kvailoka baime, bet paskui matom, kad galim žaisti ir laimėti. Rungtynėse prieš „Mediką“ pralaimėjome tik pačioje pabaigoje. Ketvirtajame kėlinyje turėjome plius penkis, tačiau po to palūžome ir pralaimėjome ant dvylikos taškų.“ – pergalių ateityje laukė KM „Perkūnas“ 97 gynėjas Justas Kelbauskas.

KM „Perkūnas“ 97: J. Kelbauskas 15 tšk., T. Milašauskas 13 tšk., E. Bradauskas 9 tšk. (11 atk. k.).

„Kamida“: A. Giedraitis 19 tšk., K. Dmitrijevas 17 tšk. (6 per. k.), M. Kazickas 7 tšk.