„Kamida“ reguliariame sezone antrąkart parklupdė „Vermeną“

2014 m. gruodžio 15 d.

Užtikrintai laimėta kova dėl kamuolio (53-32) bei galingesnis sąstatas „Kamidai“ (5-2) nutiesė kelią į triuškinančią pergalę 94:70 prieš „Vermeną“ (4-3). B lygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje laukta intriga garavo jau pirmoje rungtynių pusėje, kuomet svečiai neturėjo resursų sustabdyti galingai baudos aikštelėje žaidusius šeimininkus.

Rungtynių starte „Vermena“ kovojo taškas į tašką, tačiau įsibėgėjus pirmam kėliniui „Kamida“ teisingai „perskaitė“ žaidimo taktiką, kuri veikė visų likusių rungtynių metu. Svečiai strigo varžovų baudos aikštelėje ir buvo priversti dažnai atakas baigti tritaškiais metimais. Tačiau tądien „Vermenos“ tolimoji artilerija neveikė.

Tuo tarpu „Kamidos“ krepšininkai puolime per daug nepanikavo, o atkovoti kamuoliai po varžovų krepšiu šeimininkams leido ne kartą pataisyti neišpildytas atakas.

Taigi įpusėjus rungtynėms „Vermena“ į savo krepšį praleido net 55 taškus, o varžovai jau skaičiavo triuškinančią 21 taško persvarą.

Antroje rungtynių pusėje „Vermenos“ krepšininkai kur kas sėkmingiau gynėsi, tačiau skirtumas netirpo. Ketvirtajame kėlinyje keletą tritaškių iš eilės pataikę svečiai buvo priartėję iki keturiolikos taškų, tačiau „Kamida“ stabilizavo padėtį ir kryptingai keliavo link pergalės.

„Kamida“: M. Nenartavičius 26 tšk. (13 atk. k., 33 naud. b.), A. Giedraitis 21 tšk. (13 atk. k.), M. Kazickas 11 tšk.

„Vermena“: G. Šilkaitis 19 tšk., E. Aukštikalnis 16 tšk. (13 rez. p.), E. Dzimanavičius 15 tšk., A. Baltrušaitis 14 tšk.