Kaišiadorių "Divendos" veteranai iškovojo užtikrintus bronzos medalius

2014 m. kovo 29 d.

Be dviejų pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavusi SK "Neveronys" ekipa pernelyg nekliudė Kaišiadorių "Divenda" veteranams iškovoti bronzo medalius. Veteranų "45+" lygos mažajame finale Kašiadorių ekipa dominavo nuo pat rungtynių pradžios ir varžovus sutriuškino rezultatu 77:50.

Vaido Jurgilo ir Ryčio Vaičio jėgos mažojo finalo rungtynėse pritrūkusi SK "Neveronys" komanda iniciatyvą iškart perleido Kaišiadorių ekipai. J. Sindaravičiaus tritaškių pagalba "Divenda" rungtynių pradžioje spruko į priekį. Tiksint pirmo kėlinio paskutinėms sekundėms V. Mažonas pataisė netaiklų komandos draugo metimą ir padidino Kaišiadorių pranašumą iki dviženklio skaičiaus - 26:11.

Antrojo kėlinio pradžioje A. Sindaravičiaus tritaškis vainikavo "Divendos" 10:0 spurtą, po kurio komandas skyrė jau triuškinantis skirtumas (35:14). Atkutę "Neveronių" veteranai pirmuosius kėlinio taškus pelnė jau tik prieš ilgąją pertrauką - 37:20.

Trečio kėlinio metu komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, tačiau ryškesni spurtai priklausė Kaišiadorių komandai. Po vieno iš jų skirtumas šoktelėjo net iki trisdešimt taškų (61:31). Prieš paskutinį kėlinį D. Valionio tritaškis "Neveronių" deficitą sumažino trimis taškais (61:34).

Ketvirtajame kėlinyje Kaišiadorių veteranams teliko gražiai sudėlioti rungtynių pabaigą, tuo tarpu varžovams - susitaikyti su pralaimėjimu.

Kaišiadorių "Divenda": J. Sindaravičius 28 tšk. (5/9 tritaškiai), A. Sindaravičius 21 tšk. (30 naud. b.), V. Mažonas (11 atk. k.) ir V. Gudeliauskas po 7 tšk., Ž. Padegimas 6 tšk. (8 rez. p.).

SK "Neveronys": D. Valionis 15 tšk., T. Norkus 11 tšk., V. Subatkis 9 tšk.

[[gallery|1330|Kaišiadorių "Divenda" - SK "Neveronys" 77:50 (mažasis finalas)]]