Jauniausio KKML čempionato stipriausi – Sabonio KC-2004 A berniukai

2014 m. gegužės 28 d.

Moksleivių 2004 m. amžiaus grupėje šiemet nepralenkiama buvo Sabonio KC-2004 A komanda. Edgaro Voronovo diriguojami „saboniukai“ čempionato finale Raseinių KKSC-"RASAI" bendraamžius nugalėjo rezultatu 77:44 ir džiaugėsi vienu iš pirmųjų trofėjų prasidedančiame krepšinio kelyje. Čempionato bronzos medalius iškovojo KM "Perkūnas" 2004 berniukai, rezultatu 63:48 įrodę pranašumą prieš "Tornado KM-Milikonys" jaunuosius krepšininkus.

VAIZDO REPORTAŽAS.

Finalo pradžioje svečiai iš Raseinių jauduliuko neturėjo ir pelnė pirmuosius rungtynių taškus (4:0). Sabonio KC auklėtiniai tap pat įsivažiavo puolime, tačiau pusę kėlinio su varžovais kovojo taškas į tašką (8:8). Visgi L. Klimo inicijuota sėkminga atakarpa po pirmojo kėlinio skelbė jau apčiuopiamą „saboniukų“ persvarą – 17:8.

Kol A. Bražas antrajame kėlinyje spendė Raseinių komandos puolimo reikalus, aikštės šeimininkai sužaidė rezultatyviausią kėlinį ir įspusėjus rungtynėms jau galėjo galvoti apie pergalę – 43:18.

Antroje rungtynių pusėje situacija nesikeitė. Raseinių KKSC-"RASAI" berniukai taškus krapštė keliskart rečiau nei varžovai ir tik intrigą praradusioje rungtynių pabaigoje N. Vaivadai pavyko surengti sėkmingiausią savo komandos atkarpą 11:0. Sabonio krepšinio centras džiaugėsi įtikinama saviškių pergale šio sezono finale.

Sabonio KC-2004 A: L. Klimas 25 tšk. (7 per. k., 33 naud. b.), J. Sirvydis 14 tšk., L. Urbanavičius 12 tšk., M. Babraitis 11 tšk. (19 atk. k.).

Raseinių KKSC-"RASAI": N. Vaivada 18 tšk., A. Bražas 16 tšk., T. Karabinas 6 tšk.

Čempionato prizininkėms komandoms restoranas-baras "Seni vartai" įsteigė atitinkamus 200, 150 ir 100 litų čekius, o šią krepšinio šventę taip pat puošė merginų šokėjų kolektyvo "LAISVĖ" pasirodymai.

Apdovanojimų metu buvo įvertinti trys naudingiausi kiekvienos komandos žaidėjai: