Įtemptose rungtynėse „Intermedix“ palaužė „AVA Statybą“

2014 m. spalio 27 d.

„Intermedix“ komandos debiutas „Verslo“ lygoje pažymėtas pergalingai. Atkakliose sezono starto rungtynėse „Intermedix“ krepšininkai niekaip neatsikratė jų persekiojusių varžovų iki pat dvikovos pabaigos. Visgi „Intermedix“ ekipa išsaugojo įgytą pranašumą ir „AVA Statybą“ palaužė rezultatu 60:54.

Rungtynėse sėkmingiau startavusi „Intermedix“ komanda pirmus du kėlinius žengė priekyje (32:28).Trečio kėlinio pradžioje T. Stragys tritaškiu metimu skirtumą braukė iki minimumo, tačiau S. Čepo ir B. Minelgos rezultatyvios atakos „Intermedix“ komandai grąžino kiek ženklesnį pranašumą (41:33).

Rankų nenuleidę „AVA Statyba“ krepšininkai sužaidė atkarpą 10:0 ir akimirkai persvėrė rezultatą savo naudai (43:41). Varžovų pristabdytas atakas išjudino D. Bartninko dvitaškis su pražanga, o baigiantis trečiam kėliniui persvarą įtvirtino A. Dabulskio pelnyti du taškai (46:43).

Ketvirtajame kėlinyje „AVA Statyba“ alsavo varžovams už nugaros, tačiau „Intermedix“ neketino prarasti pozicijų. Viso kėlinio metu svyravęs 3-6 taškų skirtumas „Intermedix“ komandai tapo pergalingas.

„Intermedix“: D. Bartninkas 19 tšk., B. Minelga 14 tšk. (10 atk. k.), D. Poderys 9 tšk.

„AVA Statyba“: Ž. Velička 18 tšk., K. Baksys 11 tšk. (12 atk. k., 7 per. k.), T. Stragys 8 tšk.

„Visų pirma esame nauja komanda, tad siekiant ryškesnių rezultatų, reikės laiko, reikės daug treniruočių ir varžybų. Visos rungtynės buvo sunkios, apylygis rezultatas tai rodo. Trečiame kėlinyje varžovai buvo persvėrę rezultatą, tačiau pavyko susigrąžinti pranašumą, kurį įgijome rungtynių pradžioje.“ – po rungtynių teigė „Intermedix“ žaidėjas Andrius Šidlauskas.

„Intermedix“ treneris Dominykas Poderys šiek tiek supažindino su komanda: „Komanda skaičiuoja pirmus metus, pirmą kartą žaidžiam šioje lygoje. Įmonė taipogi jauna. Ne visi žaidėjai yra krepšinio profesionalai, tad per treniruotes bandom susižaisti ir pasiekti tam tikrą lygį. Ateityje laukiam daugiau pergalių, o šiandien džiaugiamės pirmąja.

Amerikiečių „Intermedix“ įmonė prieš metus įkūrė paslaugų centrą Lietuvoje. Tapome metų investuotojais. Užsiimame medicininiais klausimais, programine įranga, draudimu... Yra daug ką pasakoti apie šią įmonę.“