Įsibėgėjęs „Perkūnas“ 2003-1 pranoko Tornado-„Glass Drive bendraamžius

2016 m. vasario 18 d.

Moksleivių 2002-2003 m. grupėje ketvirtą pergalę iš eilės pasiekė „Perkūno“ 2003-1 ekipa (5-3), svečiuose 84:42 su kaupu už pralaimėjimą pirmame rate atsirevanšavusi Tornado-„Glass Drive“ komandai (8-1). Nuo dvikovos pradžios savo jėgomis neabejoję Roko Tumpos auklėtiniai pagreitį įgavo antrajame kėlinyje ir vėlesnėje mačo eigoje dėsningai lipdė svarų pranašumą.

Rungtynių starte Tornado-„Glass Drive“  pirmavo 6:4, tačiau netrukus „Perkūno“ krepšininkai perėmė iniciatyvą, J. Gedmino taiklūs tritaškiai padėjo dar smarkiau truktelti, ir po pirmojo kėlinio svečiai atitrūko apčiuopiamu skirtumu – 21:13.

Antro kėlinio metu „Perkūnas“ varžovams leido pelnyti viso labo 6 taškus, kai patys sumetė 17, tad ilgosios pertraukos metu šeimininkų treneris Tomas Kentra su savo auklėtiniais turėjo ką apsvarstyti.

Trečio kėlinio pirmoje pusėje R. Mankaus ir B. Ališausko dėka Tornado-„Glass Drive“ puolimas veikė, tačiau varžovai taškus pelnė kur kas dažniau. E. Čerkauskis savo dešimtąjį tašką iš eilės žeklino paskutinę kėlinio sekundę pataikydamas iš vidurio aikštės, o komandas skyrė jau triuškinantis skirtumas – 58:27.

Paskutinio kėlinio metu didesnių permainų nesitikėjo nei viena, nei kita komanda, tad galutinis rezultatas aiškiai skelbė „Perkūno“ pergalę.

Tornado-„Glass Drive“: R. Mankus 17 tšk., B. Ališauskas 11 tšk.

KM „Perkūnas“ 2003-1: E. Čerkauskis 23 tšk., J. Gedminas 14 tšk., E. Antanaitis ir T. Baltrušaitis po 12 tšk.