Įsibėgėja „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionatas (foto)

2015 m. vasario 23 d.

Vasario 22 dieną A. Puškino gimnazijoje buvo sužaistos net penkios „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato rungtynės. Kiekviena dvikova piešė vis kitą scenarijų, tačiau didelių netikėtumų nebuvo užfiksuota.

„Eura“ – BC „Spurtas“ 63:33

Neseniai „Savaitgalio“ lygos čempionų taurę iškovojusi „Eura“ įrodė, kas yra šios dvikovos favoritas. Penkiese žaidę „Spurto“ krepšininkai startavo prastai (2:14), kiek sėkmingiau sužaidė antrąjį kėlinį, tačiau antroje mačo dalyje visiškai prarado kontrolę ir leido varžovams pabėgti triuškinančiu skirtumu.

„Eura“: E. Kazakevičius 16 tšk., E. Kalinskas 13 tšk., P. Balčiūnas 9 tšk. (12 atk. k.).

BC „Spurtas“: I. Konovalenko 12 tšk., P. Aleksonis 11 tšk., K. Valiulis 8 tšk.

Statistika ir fotogalerija.

„Legenda“ – BC „Ferrosas-Liuksas“ 44:74

Šioje dvikovoje „Legenda“ neišvengė sutriuškinimo, tačiau varžovams teko gerokai pasukti galvą, kaip perlaužti rungtynių eigą savo linkme. Lygos naujokė „Legenda“ startavo be baimės ir pirmoje mačo dalyje dažniausiai žengė priekyje. Visgi po ilgosios pertraukos BC „Ferrosas-Liuksas“ padarė išvadas ir neatsigreždami spruko į priekį.

„Manau, varžovai taip pat nėra susižaidę, tad jiems irgi reikėjo laiko įsivažiuoti. Vėliau atrado ginklus prieš mūsų gynybą, o mes savo ruožtu trečią kėlinį pradėjom prastai nusiteikę, prastai gynėmės, todėl paleidome varžovus į priekį. Mūsų kompanija yra naujai susibūrusi, tačiau turėtume įsivažiuoti ir patekti į atkrintamąsias varžybas.“ – teigė „Legendos“ kapitonas Ignas Šnipas.

„Legenda“: P. Grinius 14 tšk., P. Šnipas, E. Jauneika (12 atk. k.) ir D. Dadurka po 8 tšk.

BC „Ferrosas-Liuksas“: J. Draudvila 21 tšk., E. Jašinskas 16 tšk. (14 atk. k., 30 naud. b.), U. Drulia (9 išprov. praž., 30 naud. b.) ir V. Žvirblis po 15 tšk.

„Perkūno“ veteranai – „Aleksotas-Adikopas“ 69:63

Vienoje atkakliausių sekmadienio dvikovų „Perkūno“ veteranai atlaikė „Aleksoto-Adikopo“ antpuolį. Gana solidžią persvarą (40:27) per pirmus du kėlinius susirinkęs „Perkūnas“ atsipalaidavo trečiajame ketvirtyje, per kurį spėjo iššvaistyti visą pranašumą (47:45). Lemiamo ketvirčio metu „Aleksotas-Adikopas“ varžovams lipo ant kulnų, o artėjant dvikovos pabaigai P. Paknys dvitaškiu metimu išlygino rezultatą (61:61). Svarbų tritaškį smeigęs R. Misevičius „Perkūno“ veteranus grąžino į priekį, o „Aleksotas-Adikopas“ nebesugebėjo dar kartą pasikėsinti į jų persvarą.

„Perkūno“ veteranai: A. Konovalovas 26 tšk., R. Misevičius 18 tšk. (8 rez. p.), J. Snudaitis 12 tšk.

„Aleksotas-Adikopas“: T. Matulevičius 17 tšk., P. Paknys ir E. Marašinskas po 16 tšk.

„Amerigo“ – „Deimantas“ 67:86

Pamažu įsibėgėjęs „ Deimantas“ nepaliko vilčių penkiese žaidusiai „Amerigo“ ekipai, o laiko pabūti aikštelėje ir pelnyti taškų surado visi dvylika „Deimanto“ žaidėjų.

„Amerigo“: J. Povilaitis 22 tšk., R. Ažubalis 20 tšk., E. Sladkevičius 13 tšk., G. Bulvičius 12 tšk. (7 rez. p.).

„Deimantas“: T. Vaitkevičius 17 tšk., M. Čipas 12 tšk., D. Mikalauskas (11 atk. k.) ir G. Prabulis po 9 tšk.

A. Puškino gimnazija – STUMBRAS 78:70

Aikštės šeimininkai pirmavo beveik visų rungtynių metu, tačiau nesugebėjo ženkliau atsikratyti varžovų. Visgi per lemiamą ketvirtį aiškaus spurto nesurengusiam STUMBRUI nepavyko pakovoti dėl pergalės.

A. Puškino gimnazija: V. Peseckis 19 tšk., R. Tumpa, R. Anskaitis (9 rez. p.) ir D. Rožkov po 18 tšk.

STUMBRAS: V. Piešinas 19 tšk., D. Lenkus 18 tšk. (4/7 tritaškiai), R. Savulis 13 tšk. (14 atk. k.).