„Grifonas“ susitvarkė su antrą nesėkmę iš eilės patyrusiu „Notomu“

2015 m. lapkričio 17 d.

Po praėjusį penktadienį Veteranų „45+“ lygoje patirto pralaimėjimo prieš KTU „Omegą“, „Notomas“ neatsitiesė ir kovoje su „Grifonu“. Kojas apšilę pirmame kėlinyje, „Grifono“ veteranai paspruko nuo varžovų antrajame ketvirtyje, po kurio pirmavo jau triuškinančiu 23 taškų skirtumu. Antroje mačo pusėje „Notomas“ kabinosi į žaidimą, tačiau puikiai krepšį atakavęs „Grifonas“ neleido suabejoti galinga pergale 92:56.

„Tiesiog visiškai nesustygavom žaidimo. Tokia diena. Nebuvo žaidimo nei gynyboje, nei puolime. Šiandien tikėjomės rimtesnės kovos po to pralaimėjimo vienu tašku, bet kamuolys apvalus ir šiandien pasisuko ne į musų pusę. Tikiuosei šitie pralaimėjimai nepaveiks mūsų neigiamai. Kaip bebūtų, antras ratas parodys savo, darom išvadas ir stengsimės siekti pergalių ateities kovose.“ – nosies nenukabino naudingiausiai tąvakar „Notomo“ gretose rungtyniavęs Darius Valionis.

Fantastiškai rungtyniavusio Nerijaus Paulausko vedinas „Grifonas“ iniciatyvą čiupo dvikovos pradžioje, o 30:12 laimėję antrą ketvirtį pasiklojo tvirtus pamatus pergalei – 51:28.

Po ilgosios pertraukos „Notomas“ gana sėkmingai stabdė varžovus ir pamažu tirpdė skirtumą. Vis tik skubėti pradėję aikštės šeimininkai šaudė tolimus metimu pro šalį. Lygiai (13:13) sužaistas trečiasis kėlinys bet kokiu atveju buvo naudingesnis „Grifonui“.

Paskutiniame ketvirtyje „Notomas“ toliau sunkiai rinko taškus, o tai beveik dvigubai dažniau darę varžovai galutinai įtvirtino pergalę.

„Notomas“: R. Vaičys (11 atk. k.) ir D. Valionis po 13 tšk. (8 atk. k.), D. Stanaitis 8 tšk. (9 atk. k.).

„Grifonas“: N. Paulauskas 34 tšk. (17/19 metimai, 11 rez. p., 46 naud. b.), V. Petkevičius 20 tšk. (8 atk. k., 6 per. k., 30 naud. b.), D. Nagelis 13 tšk.