Grant Alekso vedini „Saboniukai“ palaužė „Dzūkijos“ ekipą

2014 m. balandžio 16 d.

Beveik pusę komandos taškų pelnęs Grant Aleksa vedė „Sabonio KC 96-4“ ekipą pergalės link. Paskutinėmis minutėmis „Saboniukai“ palaužė „Dzūkijos“ ekipą ir „Pavasario-SMSCredit.lt“ Paguodos taurėje šventė pirmąją pergalę, kuri atvėrė ketvirtfinalio etapo duris.

Rungtynes prasidėjo itin lygiai, tačiau netrukus „Dzūkija“ išsiveržė į priekį 17:11. Tačiau likusia kėlinio dalį „Dzūkija“ nebepelnė nei taško, o „Saboniukai“ rezultatą išlygino 17:17.

Po 9-ių G. Alekso iš eilės pelnytų taškų, „Sabonio KC 96-4“ įgyjo 10-ies taškų persvarą (31:21). Prieš ilgąją pertrauką, „Saboniukai“, išėjo ilsėtis turėdami 7-ių taškų pranašumą.

Po pertraukos „Sabonio KC 96-4“ toliau demonstravo geresnį žaidimą. „Saboniukų“ persvara pasiekė 13-ką taškų, kuomet P. Venclova pataikė dvitaškį metimą. Vis dėlto kėlinį komandos sužaidė lygiai, o bendras rezultatas nepakito – „Dzūkija“ turėjo 7-ių taškų deficitą.

Paskutiniame kėlinyje „Dzūkija“ vis neleido atsipalaiduoti „Saboniukams“. Paskutinėmis kėlinio minutėmis Dzūkai savo varžovus bandė stabdyti pražangomis – ir tai ganėtinai pasiteisino, nes iš 8-ių baudos metimų, „Saboniukai“ pataikė tik 3-is metimus. Vis dėlto „Dzūkai“ nesugebėjo atlošti prarastų taškų, o į tolimesnį etapą kelialapį iškovojo „Sabonio KC 96-4“.

„Sabonio KC 96-4“: G. Aleksa 33 tšk., A. Jauniškis 13 tšk., P. Venclovas 9 tšk.

„Dzūkija“: E.Vaina 23 tšk., V. Čėsna 14 tšk., A. Valentukevičius 13 tšk.