„Extradent-Verslo“ „Top Sport“ ekipą paliko finalo papėdėje

2015 m. balandžio 29 d.

„Verslo“ lygos pusfinalio serijoje „Extradent-Verslo“ antrąkart 70:65 pranoko „Top Sport“ krepšininkus ir keliauja į čempionato finalą. Antrasis mačas klostėsi panašiai kaip ir pirmasis – „Extradent-Verslo“ diktavo sąlygas aikštėje, „Top Sport“ žengė šalia, tačiau neperlaužė rungtynių eigos savo pusėn.

Aikštės šeimininkai neatrodė pakankamai pasirengę dvikovai. „Top Sport“ sudėtyje nefiguravo nei Vaido Stigos, nei Gintaro ar Skirmanto Staniulių pavardės. Apkarpyta šeimininkų sudėtimi pasinaudoję svečiai iškart spruko į priekį 19:4. Pirmo kėlinio pabaigoje „Top Sport“ kiek atsitiesė, tačiau varžovai išlaikė dviženklį pranašumą – 21:11.

Antrajame kėlinyje „Extradent-Verslo“ krepšininkai buksavo, tuo tarpu skirtumą pamažu tirpdė V. Jurgilo taškai (15:21). Svečių taškų badą ketvirtoje kėlinio minutėje numalšino M. Šumskio tritaškis, o N. Gursko dvitaškis su pražanga grąžino dviženklią persvarą (29:17).

A. Grigaliūno vedinas „Top Sport“ neleido varžovams atitrūkti, o įpusėjus dvikovai skirtumas vėl buvo apkarpytas – 28:36.

Po pertraukos Š. Zablockio ir V. Jurgilo taškai šeimininkus vienu metu priartino net iki keturių taškų (36:40), tačiau „Extradent-Verslo“ netruko susigrąžinti iniciatyvą ir dviženklią persvarą, kuri prieš lemiamą ketvirtį galėjo būti kur kas solidesnė, jei ne pramesti baudų metimai – 52:40.

Ketvirtajame kėlinyje „Top Sport“ ruošė paskutinius varžovų šturmus, laimėjo ketvirtį 25:18, tačiau to nepakako išplėšti pergalės iš svečių rankų.

„Top Sport“: A. Grigaliūans 17 tšk. (6 rez. p.), V. Jurgilas 16 tšk., E. Staugaitis 11 tšk.

„Extradent-Verslo“: P. Valaitis 18 tšk. (9 atk. k.), V. undraitis 13 tšk .(13 atk. k.), M. Šumskis 12 tšk. (3/4 tritaškiai), K. Jankaitis ir A. Čapkauskas (9 atk. k.) po 11 tšk.

Statistika ir fotogalerija.

Dieną prieš buvo aiškūs dar vieni lygos finalininkai – čempionų titulą ginantys „Imlitex Holding“ krepšininkai. Pusfinalio etape„Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ antrąkart strigo pastarųjų gniaužtuose 57:86.

[[gallery|1963|"Top Sport" - "Extradent-Verslo" 65:70 (pusfinalis, II r.)]]