Dramoje su pratęsimu Jonavos KKSC 2004 palaužė KM „Perkūnas“ 2004-2 berniukus

2014 m. lapkričio 6 d.

A. Smetonos gimnazijoje trečiadienio popietę ne juokais užvirė aistros dėl pirmosios pergalės KKML Moksleivių 2004 m. grupės čempionate. „Perkūno“ antrosios komandos berniukams kovoje su Jonavos bendraamžiais pagrindinio rungtynių laiko neužteko – nugalėtojas išaiškėjo tik pratęsimo pabaigoje. Sėkmingiau paskutines akimirkas sužaidusi Jonavos KKSC 2004 komanda džiaugėsi pergale rezultatu 59:57.

Po apylygiai sužaistų pirmųjų rungtynių minučių pirmieji pranašumą įgijo Jonavos jaunieji krepšininkai. Pirmą kėlinį svečiai laimėjo 18:12, o antrajame kėlinyje paspruko jau dviženkliu taškų skaičiumi (27:15).

Sustygavę savo žaidimą „Perkūno“ berniukai per likusią antrojo kėlinio dalį bei trečią kėlinį uoliai atkovojo taškus.

Lemiamo ketvirčio pradžioje S. Adomaičio dvitaškis Jonavos pranašumą braukė jau iki keturių taškų (35:39). Kurį laiką svečiai saugojo trapią persvarą, tačiau likus žaisti dvi minutes du taškus pelnęs S. Adomaitis komandos draugų džiaugsmui lygino rezultatą (50:50).

Paskutinės minutės metu baudų metimų lenktynėse „Perkūno“ ekipa buvo įsiveržusi į priekį, tačiau L. Šaban rezultatą išlygino. U. Jankauskas turėjo šansą išvesti Jonavos komandą į priekį, tačiau jo baudų metimai skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu Jonavos ekipa įgijo trapią trijų taškų persvarą. Savo ruožtu „Perkūno“ berniukai turėjo keletą puikių progų pavyti ar net persverti rezultatą, tačiau grubios klaidos – neštas kamuolio varymas ar laiku neišmestas iš užribio kamuolys – leido svečiams būti padėties šeimininkais.

Nors jonaviškiai pataikė tik vieną iš paskutinių šešių mestų baudos metimų, galutinis rezultatas išliko jų naudai – 59:57.

KM „Perkūnas“ 2004-2: L. Mačiulaitis 14 tšk., S. Adomaitis 13 tšk., T. Rimas 10 tšk.

Jonavos KKSC 2004: L. Šaban 15 tšk., A. Ivanovas 10 tšk., M. Lankelis, U. Jankauskas ir D. Žurauskas po 8 tšk.