Dėl pirmosios pergalės – arši dvikova iki paskutinių sekundžių

2014 m. lapkričio 22 d.

KKML Moksleivių 1996-97 metų grupės čempionate KM „Perkūnas“ 97-2 ir Sabonio KC 1997 C komandos surėmė ginklus dėl pirmosios pergalės. Atkakliose rungtynėse „Perkūno“ krepšininkai sugebėjo beveik visą laiką išbūti priekyje, tačiau rungtynių pabaigoje neišvengė lemiamo varžovų antpuolio. Visgi A. Lazausko ir M. Gaidelio tritaškiai buvo lemiami „Perkūno“ pergalės akcentai – šeimininkai dar kartą atitolo ir pasiekė pergalę rezultatu 80:73.

Asto Lūžaitės auklėtiniai Andriaus Brusoko treniruojamai komandai žengti priekyje leido tik pirmosiomis minutėmis. „Perkūnas“ antro kėlinio pradžioje buvo pasprukęs jau dviženkliu taškų skaičiumi (34:23), tačiau D. Čibiro tritaškiu vainikuota svečių 10:0 atkarpa skirtumą mažino iki minimumo (34:33). „Perkūnas“ pranašumą išsaugojo, tačiau iki ilgosios pertraukos ženkliau neatitrūko – 47:43.

Itin sėkmingai pasirodę trečio kėlinio pradžioje šeimininkai įgijo penkiolikos taškų persvarą (60:45). Sabonio KC auklėtiniai nesitaikstė su tokia rungtynių eiga ir nuožmiai atkovojo prarastus taškus. Įsibėgėjus lemiamam ketvirčiui Andriaus Brusoko auklėtiniai skaičiavo 24:9 laimėtą atkarpą, po kurios rezultatas buvo išlygintas (69:69), o R. Randakevičiaus ir kapitono J. Kudirkos dvitaškiai svečius išvedė į priekį (73:71).

Likus dviem minutėms „Perkūno“ krepšininkai susikaupė lemiamam šturmui: D. Lelešiaus dvitaškis rezultatą išlygino, netrukus A. Lazausko tritaškis ekipą išvedė į priekį, o M. Gaidelio taiklus tolimas šūvis pakėlė ant kojų visą komandą ir įtvirtino pirmąją sezono pergalę.

KM „Perkūnas“ 97-2: A. Lazauskas 23 tšk., D. Lelešius 20 tšk., M. Gaidelis ir M. Gaidelis po 10 tšk.

Sabonio KC 1997 C: J. Kudirka 19 tšk., D. Čibiras 14 tšk., M. Daunoravičius 13 tšk., V. Ambraziūnas 10 tšk.

[[gallery|1606|KM "Perkūnas" 97-2 - Sabonio KC 1997 C]]