Debiutiniame sezone „Mesoderma“ kabinosi bronzos medalius

2015 m. gegužės 23 d.

„Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato bronzos medalius kabinosi „Mesodermos“ krepšininkai, rezultatu 92:80 nukovę „Aleksoto-Adikopo" ekipą. Pastarieji puikiai priešinosi bene visų rungtynių metu, tačiau po keletos nesėkmingų epizodų bei atkarpų leido varžovams pabėgti nebepavejamu skirtumu.

Rungtynių pradžią užtikrinčiau sužaidusi „Mesoderma“ pirmavo 17:9, tačiau lygos blokų karaliaus T. Matulevičiaus du blokai ženklino „Aleksoto-Adikopo“ gerą atkarpą – pastarojo dvitaškis bei du E. Marašinsko tritaškiai rezultatą lygino (17:17).

Po D. Kisieliaus tolimo metimo „Aleksotas-Adikopas“ pirmavo 23:21, tačiau neapgynė paskutinę kėlinio sekundę J. Grigaro mesto tritaškio.

Kiek ženkliau (30:23) antrame kėlinyje atitrūkusią „Mesodermą“ varžovai kaip mat pavijo, ir buvo persvėrę rezultatą savo naudai (37:34), tačiau prieš ilgąją pertrauką O. Brazdžionio tritaškiai leido „Mesodermai“ grįžti į priekį – 44:42.

Trečio kėlinio pradžioje „Aleksoto-Adikopo" pajėgas silpnino T. Matulevičiaus ketvirtoji asmeninė pražanga, o čia pat vėl du tolimus šūvius pataikė ir O. Brazdžionis. „Aleksoto-Adikopo" ekipai atsitiesti padėjo D. Kisieliaus ir A. Bručkaus taiklūs tritaškiai, skirtumą sumažinę iki dviejų taškų, tačiau ilgainiui „Mesoderma“ vis tvirčiau bei atokiau laikėsi varžovų.

Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau dešimt taškų, „Aleksoto-Adikopo" komandai entuziazmo nepridėjo M. Karausko taiklus tritaškis bei D. Kisieliaus techninė pražanga. „Mesoderma“ vienu metu pradėjo skaičiuoti jau aštuoniolikos taškų persvarą (77:59), tačiau rankų nenuleidę varžovai pamažu priartėjo iki dešimties. Vis dėlto parako pritrūkusi „Aleksoto-Adikopo" ekipa turėjo pripažinti „Mesodermos“ pergalę.

„Mesoderma“: O. Brazdžionis 37 tšk. (9 atk. k., 30 naud. b.), Š. Petraitis 13 tšk. (10 atk. k., 6 rez. p.), M. Karauskas 12 tšk. (14 atk. k.).

„Aleksotas-Adikopas": E. Marašinskas 25 tšk. (6/10 tritaškiai, 6 rez. p.), D. Kisielius 21 tšk., T. Matulevičius 13 tšk. (4 blk.).

Susijusi naujiena – Įspūdingoje „Savaitgalio“ lygos Pavasario čempionato finalo kovoje „Eura“ apgynė čempionų titulą