Debiutinėse rungtynėse MPG kepšininkai klupo prieš „Sporto maniją“

2014 m. spalio 21 d.

Į „C“ lygos aukščiausias pozicijas besitaikanti „Sporto manija“ pirmose čempionato rungtynėse nepervargo. Nors lygos naujokė MPG komanda žaidė gana rezultatyviai, aukštą klasę puolime rodžiusi „Sporto manija“ varžovus į veikė įtikinamu rezultatu 85:64.

Rungtynių starte kiek sėkmingiau žaidė MPG ekipa. Po V. Černiausko tritaškio naujokai vis dar buvo priekyje 9:8, tačiau netrukus varžovai spurtavo 9:0 ir visam likusiam laikui neužleido pirmaujančių pozicijų. Iki dešimties taškų išaugusį „Sporto manijos“ pranašumą pirmo kėlinio paskutinę sekundę efektingai tirpdė A. Muraškos tritaškis metimas – 25:18.

Laisvą krepšinį žaidę Modesto Vaškūno auklėtiniai be didesnių pastangų rado kelių link varžovų krepšio, antrajame kėlinyje gerokai truktelėjo į priekį (16:0) ir susikrovė dugiau nei įtikinamą pranašumą (47:24). MPG komandos atakas prieš ilgąją pertrauką atgaivino J. Kulveco ir J. Rekašiaus dvitaškiai – 47:29.

Antroje rungtynių pusėje situacija aikštėje nesikeitė. „Sporto manijos“ krepšininkai rūpinosi savo žaidimu ir pernelyg nesijaudino dėl svyruojančio jų pranašumo. MPG nesurado resursų surengti galingesnį spurtą, galėjusį bent kiek sutrikdyti varžovus.

MPG: J. Rekašius 17 tšk., V. Černiauskas 14 tšk., E. Zaurys ir A. Muraška po 10 tšk.

„Sporto manija“: D. Stirbinskis 22 tšk., J. Pacevičius 16 tšk. (6/6 dvitaškiai), R. Adžgauskas 14 tšk. (4/6 tritaškiai), M. Kvedaras 10 tšk. (6 rez. p.).