Dar viena lygybė: „Sporto manija“ išlygino pusfinalio seriją su „Biokaitra-Lietloto“

2016 m. balandžio 28 d.

Šis sezonas pasižymi ypatingai didele gausa serijų, kurioms prireikia lemiamų trečiųjų rungtynių. Tokį scenarijų pasirinko ir „Sporto manija“ bei „Biokaitra-Lietloto“ ekipos, kovojančios C lygos pusfinalyje. Trečiadienį susikaupusi „Sporto manija“ 76:67 palaužė oponentų pasipriešinimą ir išlygino serijos rezultatą 1-1.

Pirmąjį mačą pralaimėjusi „Sporto manija“ šįkart reikalingą pergalę užtikrinčiau gainiojosi nuo rungtynių pradžios. Nors pirmasis kėlinys buvo sužaistas lygiai (17:17), antrajame kėlinyje išryškėjo „Biokaitra-Lietloto“ ekipos bėdos gynyboje, ir tuo pasinaudojusi „Sporto manija“ spruko į priekį 30:19.

Nors prieš ilgąją pertrauką šeimininkai kiek pristabdė varžovų žygį, tačiau trečio kėlinio pradžioje L. Ivanovo dvitaškis, T. Ilčiuko dėjimas į krepšį bei V. Metelicos reidas „Sporto manijai“ sukrovė didžiausią iki tol pranašumą – 45:31.

„Biokaitra-Lietloto“ komandą išjudino piktas ir triuškinantis G. Bartkaus dėjimas į varžovų krepšį, o kiek vėliau skirtumą tirpdė J. Ališausko, G. Navicko bei M. Gudeliausko taiklūs tritaškiai.

Leimiamo ketvirčio starte J. Ališausko taiklus tolimas metimas „Sporto manijai“ paliko vos trijų taškų persvarą (52:49), tačiau šeimininkai neapsigynė nuo dviejų E. Kalugino tritaškių, leidusių svečiams vėl grįži į tvirtas vėžias.

Kai likus žaisti keturias minutes varžovų prarastą kamuolį greitais dviem taškais atsakė T. Ilčiukas, o A. Šukys vienas prieš vieną apžaidė J. Draudvilą (70:57), dvikovos baigtis pamažu tapo aiški.

Trečiosios rungtynės – jau šiandien 19:15 val. A. Puškino gimnazijoje.

„Biokaitra-Lietloto“: J. Ališauskas 14 tšk., G. Bartkus 11 tšk., J. Draudvila ir G. Navickas po 7 tšk.

„Sporto manija“: E. Kaluginas ir V. Metelica (9/12 metimai, 13 atk. k.) po 19 tšk., L. Ivanovas 17 tšk. (12 atk. k., 6 rez. p.), T. Ilčiukas 9 tšk.