Charakterį rodę Basketball Acedemy „Žaibas“ krepšininkai buvo arti pirmosios pergalės

2014 m. spalio 31 d.

Rungtynių pabaigoje iki dviejų taškų priartėjęs „Žaibas“ vos neatėmė pergalės iš „Galeros“ krepšininkų, tačiau lygos naujokams dar teks kaupti patirtį siekiant pergalingų rezultatų. C lygos atkakliose rungtynėse „Galera“ 82:77 palaužė Basketball Academy „Žaibas“ ir įsirašė antrąją pergalę. Tuo tarpu „Žaibui“ tai buvo antroji nesėkmė.

Rungtynių startas žadėjo atkaklią dvikovą. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, ir nors A. Juozapaičio dvitaškis vienu meti didino „Galeros“ pranašumą iki septynių taškų, M. Nanartavičiaus sėkmingai užbaigtas kėlinys braukė skirtumą iki trijų – 21:24.

Visų rungtynių metu „Galera“ žengė priekyje, o smarkiau truktelėjusi antrajame kėlinyje lemiamam ketvirčiui buvo sukaupusi solidų pranašumą (72:56).

Vis dėlto Basketball Academy „Žaibas“ neketino nuleisti rankų. G. Ratkevičiaus galingu bloku pradėję ketvirtą kėlinį aikštės šeimininkai vis labiau lipo varžovams ant kulnų. Tai spartino ir „Galeros“ krepšininkų viena po kitos darytos klaidos.

Likus žaisti 30 sekundžių G. Ratkevičiaus tritaškis ir A. Lakštučio bei A. Turmino dvitaškiai skirtumą braukė jau iki dviejų taškų (77:79). Basketball Academy „Žaibas“ ekipa turėjo šansą išlyginti rezultatą E. Paulausko baudų metimais, tačiau bandymai buvo netikslūs.

„Galera“ pasinaudojo padėtimi, o komados pergalę įtvirtino A. Juozapaičio taiklūs baudų metimai.

Basketball Academy „Žaibas“: A. Lakštutis 26 tšk. (12/20 dvitaškiai), G. Ratkevičius 11 tšk. (14 atk. k., 3 blk.), E. Paulauskas ir M. Nanartavičius po 10 tšk.

„Galera“: A. Juozapaitis 23 tšk. (9/11 dvitaškiai, 10 atk. k., 32 naud. b.), A. Grigaras 13 tšk., S. Korolkov 12 tšk., J. Grigaras 10 tšk.