Čempionų charakterį pademonstravusi „Imlitex Holdings“ išlygino pusfinalio seriją

2016 m. balandžio 14 d.
Kurtinantis „Imlitex Holdings“ sirgalių triukšmas grįžo. Čempionų „šeštasis žaidėjas“ antrose pusfinalio rungtynėse žengė koja kojon su aikštėje buvusiais saviškiais, kurie nei akimirkai neprarado koncentracijos ir rezultatu 76:64 iškovojo svarbią pergalę. Lemiamos serijos rungtynės grįžta į Vilkiją, kur „Extradent-Verslo“ sieks iškovoti kelialapį į finalą ir galimai atsirevanšuoti varžovams už pralaimėjimą pernai metų finale.

Permainingai prasidėjusios rungtynės aiškesnę kryptį įgavo po ilgosios pertraukos. Du E. Aukštikalio tritaškiai „Imlitex Holdings“ davė puikų trečio kėlinio startą, du taškus pelnė R. Trepočka, E. Aukštikalnis pridėjo dar du, ir aikštės šeimininkai šoko į priekį 40:33.

„Extradent-Verslo“ tylą ketvirtą kėlinio minutę nutraukė H. Butkaus tritaškis, tačiau ritmą pagavę šeimininkai nemažino apsukų ir neleido varžovams artėti. P. Grigaičio, E. Dzimanavičiaus ir E. Aukštikalnio taiklūs tolimi metimai baigiantis kėliniui įaudrino sirgalius – „Imlitex Holdings“ prieš lemiamą ketvirtį pirmavo jau dviženkliu skirtumu – 60:49.

Kai ketvirtajame kėlinyje E. Dzimanavičius smeigė tritaškį su bauda, abejojančių šeimininkų sėkme beveik neliko (70:53). „Extradent-Verslo“ krepšininkams viso kėlinio metu nepavyko surengti aiškesnio spurto. Aukštaūgiai P. Valaitis, L. Steikūnas ir M. Patašius kaskart pralaužė šeimininkų gynybą, tačiau pastarieji taip pat atsakė tuo pačiu, tad tiksint paskutinei minutei svečiai jau sveikino varžovus su pergale.

„Imlitex Holdings“: E. Aukštikalnis 39 tšk. (6 rez. p., 9 išprov. praž., 37 naud. b.), P. Grigaitis 16 tšk. (10 atk. k.), E. Dzimanavičius 13 tšk.
„Extradent-Verslo“: L. Jasevičius 16 tšk. (12 atk. k.), M. Patašius 13 tšk., L. Steikūnas 10 tšk.
Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas