C lygos pusfinalyje – favoritus pamokiusios „Labor-Galera“ ir „Vilkija-ECOWOOD“ ekipos

2017 m. balandžio 15 d.

Pastarosios savaitės C lygos atkrintamųjų varžybų kairiajame flange pažėrė kiek netikėtų rezultatų. Jei kas spėliojo čempionato finalo ketverto dalyvius, greičiausiai nenumatė, jog viename iš pusfinalių susikaus grupės varžybose kuklius rezultatus rodžiusios „Labor-Galera“ bei „Vilkija-ECOWOOD“ komandos.

Po metų pertraukos į C lygos finalo ketvertą grįžtanti „Labor-Galera“ penktadienį antrąkart 89:71 pabėgo nuo SK „Babtų“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo 2-0. Serija nebuvo lengva. Pergales „Labor-Galera“ iškovojo tik pačiose dvikovų pabaigose – tiek pirmajame, tiek antrajame mače pergalę įteikė laimėti ketvirti kėliniai.

O kelią link pusfinalio „Labor-Galera“ pradėjo aštuntfinalio etape skeldama akibrokštą vienai iš lygos favoričių „Mimeta-Ferrosas“ komandai. Šį etapą „Mimeta-Ferrosas“ pradėjo kaip 3-4 geriausia lygos komanda, tuo tarpu apskritai dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas prakaitavusi „Labor-Galera“ žengė viso labo 13-15 vietoje. Tuomet įtemptą seriją vainikavo trečiosios rungtynės, kurias vos vieno taško skirtumu laimėjo „Labor-Galera“.

Daug kas pavydėtų: 14 pergalių ir 11 pralaimėjimų – su tokiu šio sezono santykiu „Labor-Galera“ įsitaisė tarp keturių stipriausių C lygos komandų.

Ne prastesnį vaidmenį atliko „Vilkijos-ECOWOOD“ komanda. Gerai sezoną pradėjusi, tačiau antrajame grupių etape į favoritų sieną atsitrenkusi ekipa į atkrintamąsias varžybas žengė kiek atsargiai. Vis tik pamatę, jog aštuntfinalio oponentai „Žalgirio fanai“ šiam etapui buvo prastai pasiruošę, Vilkijos atstovai ėmė dominuoti ir ne atsitiktinai žengė į ketvirtfinalį.

Puikiai kojas apšilusi bei triukšmingų sirgalių vedina komanda metė iššūkį ne bet kam, o grėsmingai „Extradent-Verslo“ ekipai, kuri viso sezono metu tiesiog talžė bent kiek silpnesnius oponentus. Pirmajame mače lygos lyderiai Vilkijos nepasigailėjo rezultatu 93:64, tačiau vėlesniems mačams – nepasirengė.

Herojiškai kovojusi „Vilkija-ECOWOOD“ antroje serijos dvikovoje 94:84 palaužė varžovus ir metė pirštinę lemiamoms rungtynėms. Paskutinėje ketvirtfinalio trilerio dalyje „Vilkija-ECOWOOD“ ir „Extradent-Verslo“ išsiskyrė tik po dviejų pratęsimų! Fantastišku metimu išplėšę antrąjį pratęsimą, „ECOWOOD“ krepšininkai pergalę šventė rezultatu 116:109.

„Labor-Galera“ ir „Vilkijos-ECOWOOD“ keliai į C lygos elitą susikirto pusfinalio etape. Šios poros tvarkaraštis:

18d.

19:00

Vilkija-ECOWOOD
Labor-Galera

Vilkijos gimnazijos sp. salė, Čekiškės g. 73 (Pusfinalis)

21d.

19:15

Kauno kolegijos sp. salė, Pramonės pr. 22 (Pusfinalis)

25d.

19:00

Vilkijos gimnazijos sp. salė, Čekiškės g. 73 (Pusfinalis, jei reikės 3 rungtynės)

Kitame pusfinalyje kaunasi pernai metų C lygos finalininkai – „Sporto manija“ ir „Santermita-Žėrutis“. Pirmąją dvikovą „Sporto manija“ jau laimėjo 83:72. Antrasis mačas vyks Balandžio 19 dieną 19:00 val. LSMU sporto salėje.