Bronziniame finale „Tornado“ KM-Fudo užspaudė „Snaiperio“ krepšininkus

2018 m. birželio 7 d.

Kova dėl KKML Moksleivių 2001-2002 m. grupės bronzos medalių klostėsi panašiai kaip ir didysis finalas. Galingai pasirodžiusi „Tornado“ KM-Fudo komanda rezultatu 94:58 nepaliko vilčių „Snaiperio“ krepšininkams.

Po žvalgybinės rungtynių pradžios vėliau Mato Makausko vedinas „Tornadas“ tiesiog užpuolė varžovus. Perimtus kamuolius keitė taiklūs metimai, ir netrukus tarp komandų įsivyravo aiškus skirtumas – 24:9.

„Snaiperis“ varžovų arklius kiek pristabdė, tačiau šie dar kartą spurtavo prieš ilgąją pertrauką, žygį pratęsė ir trečiajame kėlinyje, tad skirtumas išaugo net iki 34 taškų (70:36).

„Tornado“ KM-Fudo komandoje geriausiai pasirodė Laurynas Virbalas (23 tšk., 7 atk. k., 4 rez. p., 4 per. k.), Matas Makauskas (19 tšk., 5 rez. p., 5 per. k.), Kristupas Bartuška (14 tšk., 6 atk. k.) ir Edis Venckus (11 tšk.).

KA „Snaiperis“ 2001 komandoje išsiskyrė vienintelis dviženklį taškų skaičių pasiekęs Vytautas Meištas – 21 tšk., 7 atk. k.

Susijusi naujiena - Sabonio KC 2002 I-BEKO trečius metus iš eilės triumfavo KKML moksleivių čempionate