Bronziniame finale „Sporto manija“ aplenkė „be minties“ žaidusią „Kamidą“

2016 m. spalio 17 d.

„Perkūno“ Mažosios taurės bronzos medaliais pasipuošė „Sporto manija“, mažojo finalo rungtynėse 82:70 pabėgusi nuo „Kamidos“. Po pralaimėto pirmo kėlinio „Sporto manija“ sustygavo žaidimą ir skuodė tolyn dviženklia persvara, kurios sunaikinti „Kamida“ nesugebėjo.

„Sezono pradžia, dar reikia įsivažiuoti. Kažkaip be minties šiandien, nelipo žaidimas.“ – pripažino „Kamidos“ veteranas Rinaldas Viliušis. „Keli nepataikyti metimai, ir iniciatyva prarasta. Tuo tarpu varžovų keli taiklūs tolimi metimai gali labai greitai nulemti rungtynių baigtį.“

„Kamida“ kovojo dėl pergalės ir nenuleido rankų iki paskutinių susitikimo minučių. Per lemiamą ketvirtį komanda pelnė net 28 taškus, tačiau to nepakako įbauginti užtektinai į priekį pabėgusių varžovų. „Sporto manija“ per antrąją rungtynių pusę pataikė devynis tritaškius, ir tai padėjo išlaikyti saugų atstumą nuo varžovų.

„Sekmadienio rytas mėgėjų krepšinyje – sunki diena, bet mes akcentavome greitesnį žaidimą, greičiau išsijudinome, o varžovai ne visada spėdavo grįžti į gynybą.“ – pergalės receptu pasidalino „Sporto manijos“ atstovas Leonardas Ivanovas.

„Sporto manija“: D. Gudeliauskas 20 tšk. (5/8 tritaškiai), K. Pupinis 16 tšk., P. Parachomikas 14 tšk., M. Kudirka ir A. Šukys (7 rez. p.) po 13 tšk.

„Kamida“: K. Dmitrijevas 24 tšk. (5/10 tritaškiai), T. Padegimas 13 tšk., V. Šumskis 10 tšk., T. Žioba 9 tšk. (16 atk. k.).

Susijusi naujiena - „Perkūno“ Mažosios taurės finale – visiškas „Vermenos“ dominavimas

Komanda Total Pirmas kėlinys Antras kėlinys Trečias kėlinys Ketvirtas kėlinys Pratęsimas