Brandžiau mažojo finalo pabaigą sužaidusi „Mimeta-Ferrosas“ dabinosi bronzos medaliais

2015 m. gegužės 16 d.

KKML C lygos bronzos medalius iškovojo „Mimeta-Ferrosas“ krepšininkai, geriau nei „Galera“ atrodę lemiamomis rungtynių akimirkomis. Rezultatu 74:68 pergalę šventusi ekipa apdovanojimų kolekciją papildė svarbiu trofėjumi, tuo tarpu „Galerai“ – tai apmaudi nesėkmė, tačiau komanda neslėpė džiaugsmo vis tik perrašiusi komandos istoriją – patekusi į finalo ketvertą.

Dvikova startavo apylygia kova, tačiau antrajame kėlinyje ji krypo „Galeros“ naudai. Pusę kėlinio nei taško nepelniusi „Mimeta-Ferrosas“ varžovams leido susikrauti dviženklią persvarą (28:18). Ledus pralaužė D. Stankevičiaus tritaškis, netrukus ir D. Gudeliausko du taškai su pražanga. Savo ruožtu „Galera“ taip pat nemažino apsukų ir atsakiusi rezultatyviomis atakomis vienu metu pirmavo 41:28. „Mimeta-Ferrosas“ komandą prieš ilgąją pertrauką patraukė sėkmingas D. Gudeliausko žaidimas, tad skirtumas buvo sumažintas iki aštuonių taškų – 42:34.

Vos startavus trečiam kėliniui M. Gudeliausko tritaškiai bei A. Juozapaičio dvitaškis „Galeros“ pranašumą didino jau iki didžiausio turėto (50:36), bet varžovai nesitaikstė su tokia rungtynių eiga. D. Stankevičius pelnė dvitaškį su pražanga, D. Gudeliauskas smeigė tritaškį, o į greitą ataką išbėgusio J. Draudvilos du taškai skirtumą braukė perpus.

Artėjant ketvirtam kėliniui „Galerai“ pamažu slydo iniciatyva, o 10:0 atkarpą pratęsusi „Mimeta-Ferrosas“ įsiveržė į priekį 58:57.

Komandos keliskart keitėsi pirmaujančiomis pozicijomis – M. Gudeliausko ir A. Juozapavičiaus tritaškius atsvėrė „Mimeta-Ferrosas“ krepšininkų dvitaškiai.

Artėjant rungtynių pabaigai „Galeros“ ganėtinai išsibarstęs puolimas sustojo, o tuo pasinaudoję varžovai susidėliojo apčiuopiamą persvarą, kurios užteko bandant išvengti įtemptos rungtynių baigties.

„Mimeta-Ferrosas“: D. Gudeliauskas 21 tšk. (7 atk. k., 8 per. k.), J. Draudvila 17 tšk., D. Stankevičius ir R. Gudynas (13 atk. k., 5 rez. p.) po 10 tšk.

„Galera“: M. Gudeliauskas 24 tšk. (6/13 tritaškiai, 7 kl.), A. Juozapaitis 17 tšk. (9 atk. k.), J. Grigaras 10 tšk.