"Biokaitra" sezoną baigė triuškinančia bronzine pergale

2014 m. gegužės 1 d.

Kovoje dėl C lygos bronzos medalių Šilainiai nepajėgė kautis su "Biokaitra". Mažajame finale dominavusi "Biokaitra" pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 84:62 ir pirmąkart komandos istorijoje užlipo ant C lygos nugalėtojų pakylos.

VAIZDO REPORTAŽAS.

G. Purausko, T. Milašausko ir R. Gudyno taškai "Biokaitros" komandai davė puikų startą puolime, tačiau labiausiai gniuždantį darbą komanda atliko gynyboje. Pirmuosius taškus „iš žaidimo“ Šilainiai pelnė tik brėkštant paskutinei pirmo kėlinio minutei. Ketvirtį užbaigė M. Lukonaičio dvitaškis bei J. Draudvilos trys taškai, skelbę dviženklį "Biokaitros" pranašumą - 20:9.

Antro kėlinio metu Šilainių puolimą pagyvino T. Pileckas, prie jo rezultatyvių atakų prisijungė ir R. Stirbys su M. Karausku. Visgi varžovų persvarą saugojo į aikštę žengusio V. Žvirblio taiklūs tritaškiai. Netrukus prisijungus ir komandos lyderiams "Biokaitra" iki ilgosios pertraukos sėkmingai dėliojo pamatus pergalei pasiekti - 46:26.

Trečiajame kėlinyje skirtumas šoko net virš trisdešimties taškų (61:30), tačiau Šilainiai vis dar laukė progos varžovams įkąsti. Sėkmingai kėlinį užbaigę Šilainiai deficitą sumažino trečdaliu, o paskutinio kėlinio metu spėjo ir varžovams pakutenti padus. Likus kelioms minutėms "Biokaitra" turėjo „tik“ dvylikos taškų persvarą (74:62), tačiau iš naujo susikaupę Kęstučio Milašausko auklėtiniai rungtynes užbaigė 10:0 atkarpa ir pelnytai šventė pergalę.

"Biokaitra": G. Purauskas 21 tšk., M. Lukonaitis 13 tšk., T. Milašauskas 11 tšk.

Šilainiai: T. Pileckas 24 tšk., M. Patašius 9 tšk., M. Karauskas 8 tšk.

Susijusi naujiena - C lygos viršūnėje - viso sezono metu dominavusi "Kamida"!

[[gallery|1388|"Biokaitra" - Šilainiai 84:62 (mažasis finalas)]]