„Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ „Verslo“ lygos atkrintamąsias varžybas pradėjo stipria pergale

2015 m. kovo 22 d.

Antroje rungtynių pusėje sustabdę Kauno „Policijos“ puolimą, „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ krepšininkai įsiveržė į priekį negrįžtamai. Pirmose „Verslo“ lygos aštuntfinalio rungtynėse Remigijau Lemano kompanija Kauno „Policiją“ sutriuškino rezultatu 100:78. Serijoje kovojama iki dviejų pergalių.

Per pirmus du kėlinius „Policija“ varžovams paruošė įtikinamą puolimą, kurio metu dažniausiai spindėjo M. Amankavičius, pataikęs net septynis tritaškius metimus. Vienas jų ženklino antrojo kėlinio pabaigą, po kurio Kauno „Policija“ pirmavo 52:43.

Antroje dvikovos pusėje „Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ savo ruožtu varžovams paruošė gynybinį planą, kuris visiškai sustabdė staigmenų nebepateikusius „Policiją“. M. Latkausko galingas dėjimas į krepšį galiausiai persvėrė rezultatą šeimininkų naudai, netrukus pranašumą tvirtino gretos atakos smaigalyje atsidūręs  K. Birieta.

„Biokaitra-Pieno Žvaigždės“ krepšininkai į priekį žengė nesigrežiodami, tad prieš ketvirtąjį kėlinį skaičiavo dviženklią persvarą, o po jo – triuškinančią.

„Biokaitra-Pieno Žvaigždės“: K. Birieta 24 tšk. (10 atk. k., 32 naud. b.), M. Latkauskas 22 tšk., J. Draudvila 18 tšk. (9 atk. k., 10 rez. p., 5 per. k., 32 naud. b.).

Kauno „Policija“: E. Vaina 25 tšk., M. Amankavičius 24 tšk. (7/13 tritaškiai), T. Lukonaitis 12 tšk.

Praėjusią savaitę pergalingai „Verslo“ lygos aštuntfinalio seriją pradėjo ir „Renversa“, rezultatu 95:78 įveikusi „Sporto maniją-Ekodorą“.

Statistika ir fotogalerija.

[[gallery|1875|"Biokaitra-Pieno Žvaigždės" - Kauno "Policija" 100:78 (aštuntfinalis)]]