Bendruomenių lygos finale triumfavo „Dainava-AKSA“

2018 m. kovo 26 d.

Kovo 25 dieną vykusiame Bendruomenių lygos finale „Dainava-AKSA“ atsirevanšavo „Sargėnams-Jargalai“ už pralaimėjimą praėjusio sezono finiše. Reguliaraus sezono lyderiai susikaupė paskutiniam sezono žygiui ir finaliniame mūšyje pasiekė pergalę rezultatu 61:52.

„Sargėnai-Jargala“ pirmauti sugebėjo tik dalį pirmojo kėlinio – vėlesnėje finalo eigoje iniciatyvą savo rankose laikė „Dainava-AKSA“ krepšininkai.

Tris kėlinius laimėjusi ekipa prieš lemiamą ketvirtį skaičiavo 14 taškų persvarą. Nors įpusėjus ketvirtam kėliniui „Sargėnai-Jargala“ priartėjo iki šešių taškų, varžovų antpuolį atlaikę dainaviškiai šventė auksinę pergalę.

Nugalėtojams po 12 taškų pelnė Vaidas Palaikis (11 atk. k.), Laurynas Varnas ir Eimantas Grigaliūnas. Martynas Bimba prisidėjo 8 taškais ir 6 perimtais kamuoliais.

„Sargėnai-Jargala“ ekipoje rezultatyviausiai (16 tšk.) žaidė Vilmantas Vainauskas, tačiau prametė net 10 baudų metimų (2/12). Linas Solomachin pelnė 13, Antanas Silvestravičius – 9 taškus bei atkovojo 12 kamuolių. 13 nusigriebė 7 taškus pelnęs Renaldas Živatkauskas.

Bendruomenių lygos bronzą įtikinama pergale iškovojo „Žaliakalnis-Padangynas“, mažajame finale 98:57 pranokęs BC „Spurtas-Madrid“ krepšininkus.

Uraganinio varžovų puolimo nesustabdęs „Spurtas“ stebėjo, kaip šie į priekį paspruko jau nuo pat dvikovos pradžios. Po pirmo kėlinio „Žaliakalnis-Padangynas“ pirmavo jau 31:19.

Prieš ketvirtą kėlinį komandas skyrė 25 taškai, o jame „spurtiečiai“ ginklus visai sudėjo – tepelnė 5 taškus.

Mindaugas Markevičius gerą sezoną ženklino geru pasirodymu – 26 taškai (33 naud. b.). Po 14 taškų pridėjo Tomas Dambrauskas ir Irmantas Jokšas.

BC „Spurtas-Madrid“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Petras Aleksonis – 18 tšk.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.