Bendruomenių lygos finale – pernykčiai dalyviai: „Dainava-AKSA“ ir „Sargėnai-Jargala“

2018 m. kovo 12 d.

Po nuožmaus pusfinalio etapo į Bendruomenių lygos finalą žengė „Dainava-AKSA“ ir „Sargėnai-Jargala“ komandos. Pernai metų finalininkai vėl kausis dėl čempionų titulo, tik šįkart „Sargėnai-Jargala“ sieks jį apginti, o „Dainava-AKSA“ mėgins atsirevanšuoti už nesėkmę pernykščiame finale.

Abi finalininkės turėjo itin sudėtingas pusfinalių serijas. Pirmose serijos rungtynėse „Žaliakalniui-Padangynui“ nusileidusi „Dainava-AKSA“ komanda rado stiprybės atsitiesti ir laimėti seriją 2-1.

Lemiamose rungtynėse „Dainava-AKSA“ du kėlinius vijosi varžovus, tačiau susikaupė antrai mačo pusei ir ją laimėjo įtikinamu skirtumu 40:19. Pergalė rezultatu 72:54 vainikavo sunkų Dainavos žygį į finalą.

Dramatišką pusfinalio seriją išgyveno ir „Sargėnai-Jargala“. Pirmą pergalę čiupęs BC „Spurtas-Madrid“ vis tik neišlaikė koncentracijos, pralaimėjo antrąjį mačą, o lemiamose trečiose rungtynėse dominavo neprognozuojama ir permaininga kova.

Trečią ir ketvirtą kėlinius vienuolikos taškų skirtumu laimėję „Sargėnai-Jargala“ 64:58 palaužė „Spurtą“ ir po gana sudėtingo sezono, iškovojo teisę ginti čempionų titulą.

Bendruomenių lygos finalai vyks kovo 25 d. (sekmadienį) Garliavos sporto ir kultūros centre (Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno r.)

Rungtynės dėl 3 vietos:

11.30 val. BC „Spurtas-Madrid“ – „Žaliakalnis-Padangynas“

Finalas

13.10 val. „Dainava-AKSA“ – „Sargėnai-Jargala“

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.