Bendruomenių lygoje čempionai įrašė pirmąjį pralaimėjimą „Spurtui-Madrid“

2017 m. gruodžio 11 d.

Praėjęsio savaitgalio susitikimai Bendruomenių lygoje beveik galutinai išaiškino kito etapo dalyvius, be to, pirmąją nesėkmę patyrė ir B pogrupio lyderiai – BC „Spurtas-Madrid“ krepšininkai. Apie kiekvieną dvikovą ir jos svarbą – atskirai.

Vieningas Kaunas – BESK 79:73

Jau eiline tampančią pergalę pasiekė Vieningo Kauno krepšininkai. Šešių pergalių ruožas pratęstas prieš BESK ekipą. Tiesa, lengva nebuvo. Blankiai pirmoje rungtynių pusėje atrodę Vieningo Kauno žaidėjai net ir 20:9 laimėję trečią kėlinį vis dar vijosi varžovus. Vieningas Kaunas pasitempė ir lemiamo ketvirčio metu, jame 23:12 pranoko varžovus ir galiausiai šventė pergalę.

Dainava-AKSA – Padauguva 107:70

Pet tris kėlinius 90 taškų pelniusi, o varžovams leidusi įmesti 39, Dainava-AKSA neturėjo galimybių pralaimėti. Visi aštuoni Dainavos žaidėjai surinko po dviženklį taškų kiekį, o tai yra tikrai retas ir gražiai statistikos lentelėje atrodantis reiškinys.

Padauguva su BESK komanda vis dar nežinioje dėl kito etapo. Galutinį tašką komandos tikriausiai dės kitų metų sausio 14 dieną tarpusavio dvikovoje.

Sargėnai-Jargala – BC Spurtas-Madrid 67:59

Bendruomenių lygos čempionų titulą ginanti Sargėnų-Jargalos komanda parodė charakterį, nukovė iki šiol be pralaimėjimų žengusią B pogrupio lyderę bei įsirašė labai svarbius taškus, reikalingus kelyje link atkrintamųjų. Antano Silvestravičiaus vedini Sargėnai iniciatyvą perėmė antroje rungtynių pusėje, o nervų karą pralaimėjusiems „spurtiečiams“ teko pripažinti pirmąjį pralaimėjimą čempionate.

Šilainiai – Žaliakalnis-Padangynas 72:97

Kabintis į kiekvienas rungtynes privalantys Šilainiai nieko nepešė šiose rungtynėse. Triuškinantis pralaimėjimas paliko juos su tomis pačiomis dvejomis pergalėmis. Vieninteliai šansai kilti aukščiau liko teoriniai – Šilainiai per likusias dvi rungtynes privalės iškovoti pergales bei tikėtis varžovų nesėkmių.

LŽSHA Aukštieji Šančiai – Senamiestis-Aleksotas 69:76

Tuo tarpu svarbią pergalę iškovojo ir Aukštuosius Šančius link prarajos krašto nugrūdo Senamiesčio-Aleksoto atstovai. Kaip įprasta Bendruomenių lygoje, rungtynių eiga pakrypo kita linkme įpusėjus rungtynėms. Po Ilgosios pertraukos atsilikinėję Senamiesčio-Aleksoto krepšininkai šturmavo varžovus ir dar iki ketvirtojo kėlinio perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Didvyriai – Asociacija Aktyvistai-Kaniūkai 103:45

Asociacija Aktyvistai-Kaniūkaistipriai nusileido Didvyriams ir likus dviem turams iki, jau dabar galima sakyti, sezono pabaigos, vis dar lieka be pergalių. Tuo tarpu Didvyriai įsirašė šeštąją pergalę, įsitaisė tarp A pogrupio lyderių ir gali mintimis ruoštis atkrintamosioms varžyboms.

Projektas „Kauno miesto bendruomenių krepšinio pirmenybės” dalinai finansuojamas Kūno kultūros ir sporto departamento prie LRV ir Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui" lėšomis.