Bedantis KM „Perkūno" 1999 puolimas lėmė nesunkią „Tornado" KM II pergalę

2016 m. lapkričio 19 d.

Vis labiau įsibėgėjančiame 1998-1999 metais gimusių vaikinų pirmenybių čempionate įvyko dar vienas susitikimas. Antroje lentelės pusėje esančios KM „Perkūno" 1999 (2-3) ir „Tornado" KM II (2-2) ekipos stojo į kovą mače, kuris, ko gero, žiūrovams didelio įspūdžio nepaliko. Nerezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „Tornado" krepšininkai, rezultatu 66:49.

Rungtynes gana užtikrintai ir agresyviai pradėjusi „Perkūno" ekipa šovė į priekį, tačiau kiek daugiau savo gretose aukštaūgių turinti „Tornado" ekipa greitai pradėjo stabdyti reidus į savo baudos aikštelę, o puolime rinkę lengvus taškus išsiveržė į priekį: 21:13.

Antrajame kėlinyje ir toliau strigęs „Perkūnas" kiek sėkmingiau sustygavo savo gynybą. Tiesa, abi komandos gana tragiškai atakavo iš įvairių distancijų. Netaiklūs metimai keitė vienas kitą, o kėlinį kiek sėkmingiau baigė „Tornado" krepšinio mokyklos atstovai, savo agresyvia gynyba priversdami klysti varžovus ir taip rinkdami lengvus taškus tiesiog iš po krepšio: 35:25

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje ir toliau nesiteikė visiškai. Puolime vis strigęs „Perkūnas" vis labiau paleidinėjo savo varžovus į priekį, o savo ūgio pranašumu besinaudoję „Tornado" jaunieji sportininkai vis gaudavo antrą šansą po savuoju krepšiu, taisydami netaiklius savo metimus. Po trijų kėlinių, „Tornadas" gana užtikrintai jautėsi aikštėje, o jų pranašumas jau siekė 14 taškų: 52:38

Ketvirtajame kėlinyje kelis taiklius tritaškius pataikę „Perkūno" žaidėjai bandė grįžti į rungtynes, tačiau lėtame poziciniame krepšinyje gerai besijautę „Tornado" krepšininkai vis atrasdavo skylių gynyboje, taip rinkdami taškus. Kėlinio antroje pusėje dar presingą naudoti mėginęs „Perkūnas" daug nepešė, o „Tornadas" galėjo džiaugtis iškovodami pergalę, kuri buvo antroji šiame sezone.