Be lyderių žaidusi „Imlitex Holding“ nusileido „Lietuviškiems patiekalams“

2015 m. kovo 4 d.

K. Uginto tritaškis paskutinę dvikovos sekundę skrodė tinkliuką ir ženklino „Lietuviškų patiekalų“ (6-8) užtikrintą 102:90 pergalę prieš „Imlitex Holdings“ (12-3). Kitaip būti ir negalėjo – lygos favoritai šįkart žaidė be daugelio savo lyderių. Šis pralaimėjimas „Imlitex Holding“ ekipai nieko nereiškia, tuo tarpu „Lietuviškiems patiekalams“ tai bus puiki paspirtis siekiant aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje.

„Lietuviški patiekalai“ lengvo mačo negavo – svečiai pirmavo didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai skaičiavo vos minimalią persvarą (46:45), tačiau trečiajame kėlinyje jau pamažu ryškėjo šeimininkų pranašumas. M. Daraškevičiaus, J. Ališausko ir V. Palaikio vedini „Lietuviški patiekalai“ susikrovė dviženklį skirtumą, kuris komandą lydėjo viso ketvirtojo kėlinio metu.

„Lietuviški patiekalai“: J. Ališauskas 28 tšk. (5/8 tritaškiai, 32 naud. b.), M. Daraškevičius ir V. Palaikis (10 atk. k., 6 rez. p., 30 naud. b.) po 22 tšk.

„Imlitex Holding“: E. Dzimanavičius 38 tšk. (4/5 tritaškiai, 8 per. k., 48 naud. b.), E. Kniazevas 16 tšk. (4/7 tritaškiai), R. Balbyšovas 15 tšk. (15 atk. k.).

„Buvo pakartotas praėjusių metų finalas. Bet tik iš dalies.“ – po rungtynių juokavo „Lietuviškų patiekalų“ žaidėjas Karolis Ugintas. „Tikiuosi, kad šios komandos dar pakartos kovą šių metų finale. Džiaugiuosi, kad varžovų komanda leido man tą paskutinį tritaškį įmesti. Manau, po šių rungtynių ir mūsų komandoje turės atsirasti tradicija įmetusiam šimtąjį tašką.

Šiandien rungtynės labai pagelbėjo ateičiai, bandėme labiau susižaisti. Duok Dieve, pasieksim svarbiausias kovas be traumų,  o atkrintamosiose varžybose kaip visada, gali nutikti bet kas. Niekada nenuvertinkite „Lietuviškų patiekalų“. Ypač kai šiemet toks nenuspėjamas sezonas. Vieną naktį kokiam nors „Parlament'e“ gali užstrigti kokia komanda ir prognozės gali neišsipildyti...“ – sąmojus toliau laidė Karolis Ugintas.