B lygos pusfinalių serijas atidarė atkaklūs ir permainingi mačai

2018 m. balandžio 16 d.

Tarp keturių geriausių šio sezono B lygos komandų sekmadienį virė aukščiausio lygio dvikovos. Pusfinalio etapą pradėjusios komandos varžėsi atkakliai ir permainingai, o pirmieji džiaugsmai – „Sporto manijos“ bei „Kamidos“ stovyklose.

Nors „Sporto manija“ „Paradį“ įveikė dviženkliu skirtumu 106:96, o ketvirto kėlinio pradžioje buvo atsižymėję ir didžiausią tądien įgytą persvarą (+20), pirmoje rungtynių pusėje „Paradis“ įrodė, jog gali lygiaverčiai priešintis.

Donaldo Jankausko ir Karolio Meiliūno vedini svečiai, nors ir nežymiai, tačiau pirmavo didžiąją pirmo ir antro kėlinio dalį. „Sporto manijos“ žygis į priekį startavo prieš pat ilgąją pertrauką, o po jos vicečempionai sužaidė rezultatyviausią kėlinį (30:19) ir pasiklojo tvirtus pamatus pergalei.

Antroji „Sporto manijos“ ir „Paradis“ ekipos dvikova vyks balandžio 17 d. (antradienį) 19:30 val. Ringauduose.

Po šios dvikovos vykęs „Kamidos“ ir „UNITED-ALTA Transportas“ susitikimas klostėsi dar nuožmiau. Tris kėlinius sėkmingai rungtyniavusi „UNITED-ALTA Transportas“ komanda turėtą dviženklę persvarą bei iniciatyvą prarado ketvirto kėlinio pradžioje.

Nuo to momento vykusiose įtemptose lenktynėse pirmaujanti komanda keitėsi net septynis kartus, o galiausiai pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis – 90:90.

Tuomet pratęsimą 11:0 spurtu pradėjusi „Kamida“ varžovams išsigelbėti paliko dvi minutes, tačiau šešiese žaidę ir išvarginti „UNITED-ALTA Transportas“ žaidėjai lemiamo šturmo taip ir nesuorganizavo ir pripažino varžovų pergalę rezultatu 107:97.

Antrosios šios poros pusfinalio rungtynės vyks balandžio 18 d. (trečiadienį) 19:45 val. LSMU sporto salėje.